Mierzymy się z sytuacją nadzwyczajną, która wpływa na wszystkie branże oraz wymusza wprowadzenie nowych procedur. Epidemia wywiera wpływ na funkcjonowanie działalności w obszarze salonu optycznego (sprzedaż okularów), ale także diagnozę wzroku i leczenie chorób oczu. Mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo w najbliższych tygodniach mogą wystąpić zmiany zakresie dni i godzin otwarcia salonów optycznych. Wprowadzamy żelazne zasady przyjmowania pacjentów, ograniczamy zagęszczenie klientów oraz skracamy dni funkcjonowania salonów optycznych oraz gabinetów optometrysty. Prosimy o śledzenie aktualności oraz stosowanie się do zasad bezpieczeństwa.

Wybierz Bezpieczny Salon Optyczny

Salony Optyczne Visionoptyk.pl są do Państwa dyspozycji

Zapisy na bezpłatne badanie wzroku są aktywne.
Umów się online lub telefonicznie.

 1. Salony optyczne Visionoptyk.pl w trybie pilnym wdrożyły najnowsze zalecenia wydane przez : WHO, Ministerstwo Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego
 2. Standardem w naszych salonach były i są najskuteczniejsze metody dezynfekcji i sterylizacji ale dodatkowo wprowadziliśmy procedury bezpieczeństwa:
  1. Pacjentów z jakimikolwiek objawami przeziębienia (oraz przebywających na terenach zagrożonych w ciągu ostatnich trzech tygodni) nie przyjmujemy i zgodnie z naszym systemem informacji prosimy o telefoniczne przekładanie swoich wizyt
  2. Każdy pacjent przed swoją wizytą otrzymuje do wypełnienia i poświadczenia specjalnie stworzony formularz dotyczący objawów klinicznych infekcji wirusowych, oraz podpisuje, że nie przebywał i nie kontaktował się z osobami przebywającymi na terenach kwarantanny przez ostanie 3 tygodnie.
  3. U wszystkich pacjentów przed rozpoczęciem badań wzroku lub usługi doboru okularów nastąpi dezynfekcja rąk.
  4. Prosimy o nie zabieranie na wizyty osób towarzyszących jeżeli nie jest to konieczne.
  Wszystkie wprowadzone procedury służą zmniejszeniu ryzyka przenoszenia infekcji wirusowych ale także bakteryjnych i wypadkowo wpływają na większe bezpieczeństwo naszych pacjentów jak i personelu medycznego.O ew. kolejnych krokach postępowania Salonów optycznych visionoptyk.pl będziemy Państwa informować w miarę rozwoju sytuacji epidemiologicznej w Polsce.Przepraszamy za niedogodności i utrudnienia jednocześnie licząc na Państwa wsparcie i współpracę.