Okulista Śrem

Okulista Śrem działa przy salonie optycznym VisionOptyk. Zapraszamy do zapisów na bezpłatne badanie wzroku. Lekarz okulista oprócz przeprowadzenia podstawowych badań w kierunku diagnostyki narządu wzroku, może zaproponować i dobrać odpowiednie leczenie wszelkiego rodzaju chorób oczu oraz wad wzroku. Okulista w sposób dokładny zbada pacjenta i zaleci właściwą korekcję w postaci soczewek korekcyjnych. Prowadzimy gabinet okulistyczny w Śremie zlokalizowany przy salonie optycznym VisionOptyk przy Placu 20 Października. Zapraszamy na konsultacje okulistyczne.

Okulista Śrem - salon optyczny VisionOptyk
Okulista Śrem - salon optyczny VisionOptyk

Gabinet okulistyczny

Gabinet okulistyczny w Śremie, który prowadzimy przy salonie optycznym VisionOptyk oferuje profesjonalną pomoc lekarza okulisty. Pracujemy na najwyższej klasie dokładnym sprzęcie, dzięki któremu nasi lekarze okuliści mogą jeszcze lepiej diagnozować schorzenia i wady wzroku.  

Dobry okulista w Śremie - VisionOptyk

W naszych gabinecie okulistycznym zlokalizowanym przy salonie optycznym VisionOptyk w Śremie oferujemy badania wzroku oraz leczenie schorzeń takich, jak:

  • zez,
  • wady wzroku (krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm)
  • stany zapalne oczu,
  • zaćma,
  • jaskra,
  • zwyrodnienie siatkówki,
  • odwarstwienie siatkówki,
  • choroby naczyniowe oczu oraz inne choroby oczu.
Okulista Śrem - salon optyczny VisionOptyk
Okulista Śrem - salon optyczny VisionOptyk

Okulista Śrem - dobór korekcji wzroku

Nasi okuliści w sposób profesjonalny zajmują się codziennym doborem właściwej korekcji wad wzroku. Korygujemy wady krótkowzroczności oraz dalekowzroczności przy uwzględnieniu dodatkowych czynników i wad takich, jak np. astygmatyzm, za pomocą odpowiednio dobranych szkieł oraz soczewek korekcyjnych. Zapraszamy do zapisów na wizytę u naszych okulistów w Śremie – skorygujemy także Państwa wzrok, abyście mogli Państwo cieszyć się dobrym widzeniem przez długi czas.

Sprawdź nasze gabinety okulistyczne w swojej okolicy

Lekarz okulista Śrem - dlaczego VisionOptyk?

W VisionOptyk dbamy o wzrok naszych Klientów, dlatego oferujemy kompleksowe badania i diagnostykę okulistyczną. Lekarz okulista, który swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie zlokalizowanym przy salonie optycznym VisionOptyk w Śremie, w sposób dokładny i rzetelny bada oczy pacjentów, proponując im najlepsze dla nich leczenie i korekcję. Zapraszamy do kontaktu i do umawiania wizyt u lekarza okulisty w Śremie.

O nas

Szeroki wybór opraw oraz soczewek korygujących wzrok, kompleksowe badania wzroku wyróżniają nasz salon optyczny VisionOptyk w Śremie. Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. Zapraszamy do salonu.

Okulista w Śremie - VisionOptyk

Zapraszamy do salonu VisionOptyk w Śremie – tutaj zapewniamy opiekę lekarza okulisty oraz wszelkie badania narządu wzroku.

Okulista Śrem - salon optyczny VisionOptyk