Sprawdź opinie naszych klientów

visionoptyk Rokietnica świetny salon i profesjonalne doradztwo. Styliści opraw

Edyta Posłuszna

Profesjonalne podejście do klienta.Sympatyczna obsługa <3

RozwińZwiń
Najlepszy salon optyczny w mieście Pobiedziska

Kinia Przybylska

Wymarzone oprawki w najlepszej cenie-nie ma na miejscu ale nie ma problemu, bedą dla Pani ❤️ nic dodać nic ująć!!! Taki wybór, że aż oczy bolą ????Polecam i pozdrawiam!

RozwińZwiń

Agata Popowicz

Specjalnie przyjechaliśmy rodziną z Poznania i polecamy każdemu! Świetne promocje, ogromny wybór pięknych opraw, więcej niż w Poznańskich salonach i w zdecydowanie lepszych cenach! Nasza Rodzina nosi już piękne okulary;) Polecamy

RozwińZwiń

Marysia Fronecka

Tyle pięknych opraw i takie promocje;) Skorzystałam z promocji 1+1: Ja i mąż! Miło nam, że taka sieć pojawia się w mieście.

RozwińZwiń

Oliwka Gradkowska

Profesjonalna i bardzo miła obsługa, wykonałam darmowe badanie. Obsługa bardzo cierpliwa i miła nawet dla wymagającej klientki:)

RozwińZwiń

Patrycja Szacka

Super optyk. Niskie ceny, duży wybór oprawek, darmowe badania wzroku. Polecam!! ????

RozwińZwiń

Wiktoria Palicka

Sympatyczna i świetna obsługa, bardzo miła i profesjonalna Pani Doktor, badanie świetne, wybór okularów jest dość dużym wyzwaniem ponieważ jest ich bardzo dużo i wszystkie są super ale zawsze się znajdzie dobra rada i pomoc.
Gorąco polecam

RozwińZwiń

Gorąco polecam, obsługa na najwyższym poziomie! 🙂

RozwińZwiń

Marcel Ambruż

W celu prawidłowego zbadania wzroku potrzebny jest profesjonalny sprzęt, a tutaj z całą pewnością można na niego liczyć. Na uwagę zasługują również konkurencyjne ceny.

RozwińZwiń

Lucy Tokarz

Dzięki specjalistycznemu podejściu, udało się prawidłowo dobrać okulary do mojej wady wzroku. W końcu oczy mi się nie męczą po paru godzinach od wstania z łóżka ☺️

RozwińZwiń