Okulary polaryzacyjne

Okulary polaryzacyjne – mit, czy faktycznie warto zainwestować w okulary przeciwsłoneczne z taką funkcją? Zastanawiacie się pewnie czy polaryzacja jest istotna, czy watro inwestować w takie okulary i czy faktycznie poczujemy różnicę. Gdy już raz założycie okulary z polaryzacją, nie będziesz chciał innych. W słoneczne dni nie będziesz chciał ich zdejmować.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne

Okulary przeciwsłoneczne z opcją polaryzacji to zupełnie inna jakość widzenia w czasie słonecznego okresu. Dedykowane są osobom, które długo czasu spędzają za kierownicą, dla sportowców, ale nie tylko. Jeżeli jesteś wrażliwy na światło i chcesz widzieć wszystko dobrze, bez mrużenia oczu – okulary są właśnie dla Ciebie. Dzięki nim będziesz odczuwać komfort widzenia.

Okulary polaryzacyjne męskie

Poza funkcjonalnościami naszych okularów przeciwsłonecznych, jak np. polaryzacja wielkość okularów, ich kształt i zastosowanie – ma znaczenie. Męskie okulary polaryzacyjne będą mały inne proporcje, dostosowane do męskich rys twarzy. Przy wyborze okularów, powinniśmy również zwrócić uwagę, kiedy będziemy ich używać – za kierownicą, podczas uprawiania sportów itp.
W naszych salonach pomożemy Ci wybrać okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją, które spełnią Twoje oczekiwania.

Okulary polaryzacyjne damskie

Kobieca twarz jest bardziej delikatna, dlatego okulary dla pań są bardziej subtelne. Co nie znaczy, że w naszej ofercie nie znajdziecie okularów polaryzacyjnych tzw. uniseks – dla każdego. Okulary z polaryzacją dla pań, na pewno umilą i ułatwią czas z kawą i książką podczas słonecznych dni. A podczas aktywności ułatwią widoczność dzięki eliminacji odblasków.

Okulary polaryzacyjne dla kierowców

Nikt nie lubi mieć ograniczonej widoczności, zwłaszcza w takich sytuacjach jak prowadzenie pojazdów. Dlatego ochrona naszych oczu, tym samym poprawa widzenia jest bardzo ważna. Okulary z polaryzacją eliminują odblaski i poprawiają komfort prowadzenia samochodu. Oprócz tego dzięki nim możemy zmniejszyć ryzyko spowodowania wypadku oraz zwiększyć bezpieczeństwo wobec innych uczestników drogi.

Emporio Armanii, okulary AX i oprawki Armani Exchange

Dlaczego VisionOptyk?

W naszych salonach dbamy o to, abyście mogli cieszyć się dobrym widzeniem przez długi czas. Dopasujemy okulary do Twojego wzroku, preferencji oraz stylu życia. Pomożemy dobrać oprawki według obecnych trendów. Zapraszamy do naszych salonów – zadzwoń i umów się! W VisionOptyk najważniejsi są dla nas nasi pacjenci.

Okulary polaryzacyjne - co to?

Co to jest polaryzacja i co właściwie robi? Okulary z polaryzacją, dzięki specjalnym soczewkom, umożliwiają patrzeć na otoczenie bez drażniących oczu odblasków. Z takimi okularami widzimy bardziej wyraźne kolory i zwiększony kontrast. Co najważniejsze chronią nasze oczy przed szkodliwymi promieniami UV! Co więcej, okulary polaryzacyjne zapobiegają odblaskom i efektu refleksu świetlnego.

salon optyczny oferta

Okulary z polaryzacją - zalety

Nie musimy już chyba przekonywać, że okulary z polaryzacją mają same plusy:
• komfort widzenia
• redukcja odblasków
• poprawiony kontrast widzenia
• ochrona przed promieniowaniem UV

Odwiedź jeden z naszych salonów, a pomożemy Ci znaleźć idealne okulary polaryzacyjne!

Sprawdź który salon jest blisko Ciebie

O nas

Indywidulane podejście i zrozumienie Twoich potrzeb jest dla nas priorytetem. Szeroki wybór okularów da Ci możliwość wyboru tych najlepszych. Do zobaczenia w naszych salonach. Zadzwoń i zapisz się na wizytę.

Okulary polaryzacyjne w salonach - VisionOptyk

Zapraszamy do salonów VisionOptyk – tutaj znajdziesz szeroki wybór okularów polaryzacyjnych oraz profesjonalną obsługę. Pomożemy Ci wybrać okulary dla Ciebie!

Okulista Pobiedziska - salon optyczny VisionOptyk Pobiedziska