Bezpłatne badanie wzroku

Umów się na bezpłatne badanie wzroku. Badanie wykonywane jest przez dyplomowanych optometrystów – bez konieczności zakupu okularów. Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i dobre widzenie w nowych, modnych okularach. Pełne, bezpłatne badanie wzroku wykonywane jest w naszych salonach: Gniezno, Swarzędz, Września, Środa Wlkp, Swarzędz, Śrem, Rokietnica, Pobiedziska. Zarezerwuj termin badania wzroku przez internet lub telefonicznie.

Dowiedz się więcej

1 + 1 na okulary

Jedne okulary kupujesz + drugie dostajesz za darmo!

Potrzebujesz dwóch par okularów? okulary do dali + okulary do czytania? okulary korekcyjne dla Ciebie a druga para dla bliskiej osoby?
Skorzystaj z promocji i zyskaj dwie pary okularów korekcyjnych w atrakcyjnych cenach.

Dowiedz się więcej

-50 % na wszystkie oprawy

Rabat -50 % na wszystkie oprawy okularowe Tniemy ceny na pół! W naszej ofercie znajduje się ponad 1200 najnowszych modeli opraw renomowanych marek Gwarantujemy bogaty wybór okularów damskich, męskich oraz dziecięcych. Tylko teraz kupując kompletne okulary korekcyjne dowolną oprawkę kupisz za pół ceny! Skorzystaj z promocji i zyskaj nowe, okulary korekcyjne w atrakcyjnych cenach.

Dowiedz się więcej

Rabat -300 zł na okulary progresywne

Rabat -300 zł na okulary progresywne. Zyskaj płynne widzenie na każdą odległość: dal, bliż i odległości pośrednie. Maksymalna personalizacja, zyskaj soczewki klasy Premium. Każda soczewka posiada unikalną konstrukcję dopasowaną do stylu życia użytkownika, jego danych anatomicznych oraz parametrów oprawy. Jedna para okularów zapewni Ci wyraźne widzenie na każdą odległość.

Dowiedz się więcej

Rabat na okulary przeciwsłoneczne

Tylko teraz rabat -40% na okulary przeciwsłoneczne. Ciesz się słońcem i chroń swój wzrok! Wybierz okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV i polaryzacją w atrakcyjnych cenach. Okulary z soczewkami przeciwsłonecznymi to produkt idealny dla każdego, kto potrzebuje maksymalnej ochrony oczu oraz wysokiego komfortu widzenia podczas silnego nasłonecznienia zarówno latem, jak i zimą. Wybierz stylowe okulary z najwyższej jakości filtrami UV, dzięki którym wyraźniej zobaczysz bogactwo, jakie daje piękna, słoneczna pogoda.

Dowiedz się więcej