salon optyczny rokietnica

VISIONOPTYK ROKIETNICA

ul. Szkolna 2B
62-090 Rokietnica

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

696 696 332

rokietnica@visionoptyk.pl

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Rezerwuj

Salon optyczny Rokietnica

Visionoptyk Rokietnica to salon optyczny znajdujący się przy ulicy Szkolnej 2B, naprzeciwko szkoły podstawowej w Rokietnicy. Kompleksowo dbamy o Państwa dobre widzenie oraz samopoczucie. W nowoczesnym gabinecie optometrysty wykonujemy bezpłatne badanie wzroku. Nasi optycy chętnie pomogą Państwu w wyborze oprawek oraz odpowiednich soczewek dostosowanych do Państwa preferencji oraz indywidualnych uwarunkowań. Zapewniamy szeroki wybór oprawek marek premium oraz innych przystępnych cenowo. Dbamy aby dostępne były u nas modne kolekcje  opraw. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz najlepszą opiekę w okolicy. Zapraszamy serdecznie – VisionOptyk Rokietnica.

W salonie optycznym w Rokietnicy znajdą Państwo tysiące najnowszych modeli oprawek okularowych znanych i renomowanych marek. U nas każdy znajdzie idealną, nową i modną parę okularów dla siebie.

Zobacz więcej

Wirtualny spacer

Salon optyczny VisionOptyk w Rokietnicy to nowoczesny salon optyczny i gabinet optometryczny. Pomagamy naszym klientom dobrać najbardziej odpowiednie okulary. Wykonujemy bezpłatne badanie wzroku. Zapraszamy do naszego salonu w Rokietnicy.

Lokalizacja salonu

Salon VisionOptyk zlokalizowany jest ulicy Szkolnej 2B, w bliskim sąsiedztwie szkoły podstawowej w Rokietnicy. Zapraszamy do naszej dogodnej lokalizacji.

Dobry Optyk Rokietnica (Opinie)

Cieszymy się dobrą opinią wśród naszych klientów, którzy nieustannie polecają nasze usługi oraz produkty. Jest to źródłem ogromnej satysfakcji dla nas i motywacją do dalszej pracy. Jesteśmy wysoko oceniani w Google, gdzie średnia opinia to 4,9! W salonie VisonOptyk w Rokietnicy jesteśmy po to by sprostać Państwa najbardziej wygórowanym wymaganiom.

salon optyczny rokietnica

Okulary Rokietnica

Salon VisionOptyk w Rokietnicy to duży wybór modnych opraw okularowych. Wsłuchując się w Państwa potrzeby i oczekiwania oferujemy okulary które posiadają sprawdzone rozwiązania.

optyk promocje rokietnica

Optyk dziecięcy Rokietnica

VisionOptyk to także salon dedykowany dzieciom. Czeka na nich w salonie szeroka gama okularów, w tym:

Optyk Rokietnica

Jesteśmy siecią salonów optycznych w miastach i miejscowościach w pobliżu Poznania. Oferujemy usługi z zakresu optyki okularowej oraz diagnostyki i badania wzroku. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową i rzetelną obsługę. VisionOptyk to blisko 20 lat obecności na polskim rynku optycznym. U nas klient jest na 1-szym miejscu.

Sprawdź inne salony