VISIONOPTYK KONIN

Plac Wolności 2
62-500, Konin

pn.-pt.: 09.00-17.00
sb. 09.00-12.00

696 502 123

konin@visionoptyk.pl

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Rezerwuj

Salon optyczny Konin

VisionOptyk Konin to najnowszy salon optyczny, który położony w centrum Konina, Plac Wolności 2. Zakład optyczny VisionOptyk znajdziecie przy Rynku Konińskim obok LM Konin. VisionOptyk w Koninie oferuje Państwu największy wybór modnych okularów w mieście, możliwość skorzystania z bezpłatnego badania wzroku w nowoczesnych, wyspecjalizowanych gabinetach oraz atrakcyjne ceny i promocje. Kompleksowo dbamy o Państwa wzrok, wykonujemy pełne, bezpłatne badanie wzroku. Specjalizujemy się w doborze oraz sprzedaży okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych. W salonie optycznym w Koninie znajdą Państwo tysiące najnowszych modeli oprawek okularowych znanych i renomowanych marek. Wybierz polecany przez klientów salon optyczny w Koninie z największą ilością pozytywnych opinii. Zwiększ moc spojrzenia! U nas każdy znajdzie idealną, nową i modną parę okularów dla siebie. Dbamy o Państwa wzrok i modny wygląd w nowych okularach w każdym wieku. Badamy wzrok zarówno u dzieci jak i osób dorosłych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i największy wybór w mieście. Zapraszamy serdecznie – vision optyk Konin.

Jako Vision Optyk gwarantujemy najszerszy wybór oprawek w Koninie. Wiemy, jak ważne jest, by w wybranych okularach czuć się komfortowo i pięknie. Niekiedy okulary to inwestycja na lata, dlatego tym bardziej musi to być przemyślana decyzja. Właśnie dlatego zapewniamy naszym Klientom tak szeroki wybór okularów w różnych półkach cenowych. Mamy także setki najnowszych modeli oprawek marek premium. Znajdź model, który będzie pasował właśnie do Ciebie. Nasi pracownicy chętnie doradzą w wyborze i przedstawią możliwe opcje. Zapraszamy do nowego salonu Vision Optyk Konin.

Zobacz więcej

Wirtualny spacer

Zapraszamy do salonu optycznego oraz nowoczesnego gabinetu optometrysty, gdzie w komfortowych warunkach możemy wykonać dla Państwa bezpłatne badanie wzroku oraz dobrać najlepsze okulary spersonalizowane do Państwa potrzeb. Poznaj nasze salony optyczne!

Lokalizacja salonu

Salon optyczny VisionOptyk Konin położony jest w centrum miasta. Dokładny adres to Plac Wolności 2. Nasz zakład optyczny znajdą Państwo przy Rynku Konińskim (tuż obok siedziby LM Konin).

Dobry Optyk Konin (Opinie)

Wybierając salony VisionOptyk dokonujesz właściwego wyboru polecanych, rekomendowanych i najwyżej ocenianych salonów przez naszych Klientów. Nasze atrakcyjne ceny, największy wybór okularów w mieście oraz fachowa opieka Państwa wzroku przez specjalistów sprawiają, że VisionOptyk to polecany optyk w Koninie. Wybierz najlepszy salon optyczny w Koninie z największą ilością pozytywnych opinii. Średnia opinia w Google to 5,0! Zyskaj pewność profesjonalnej usługi, indywidualnego podejścia i spersonalizowanych rozwiązań specjalnie dla Ciebie! W naszym salonie optycznym w Koninie klient jest najważniejszy i staramy się obsłużyć każdego tak jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.

Okulary Konin

W naszym salonie optycznym w Koninie dostępna jest dla Państwa szeroka oferta okularów. Uważnie słuchamy Państwa potrzeb, oczekiwań i dobieramy spersonalizowane rozwiązania.

Optyk dziecięcy Konin

VisionOptyk to także salon optyczny dla dzieci w Koninie. Nasza oferta dedykowana dzieciom obejmuje:

Polecamy także:

Optometrysta Konin

Optyk Okulista Konin

Optyk Badanie Wzroku Konin

Optyk Konin

Salon VisionOptyk Konin jest częścią sieci Vision Optyk Bliżej Ciebie zrzeszającą renomowane zakłady optyczne w Wielkopolsce. Zapewniamy profesjonalna obsługę, opiekę ze strony optyków oraz bezpłatne badanie wzroku wykonywane przez optometrystów. W każdym naszym salonie posiadamy setki modeli oprawek światowych marek. Osoby poszukujące tanich okularów również znajdą ofertę dla siebie. VisionOptyk to blisko 20 lat tradycji i doświadczenia! Zwiększ moc spojrzenia! U nas każdy znajdzie idealną, nową i modną parę okularów dla siebie. Dbamy o Państwa wzrok i modny wygląd w nowych okularach w każdym wieku. Spotkajmy się w Koninie!

Sprawdź inne salony