Okulary kocie oczy cienkie oprawki- salon Vision Optyk

Okulary kocie oczy - dla kogo będą odpowiednie?

Okulary kocie oczy wpisują się w obecne trendy i pięknie podkreślają urodę. Pozwalają wyróżnić się z tłumu i podkreślić atuty. Dla kogo najlepiej się sprawdzą i jakie mogą być ich rodzaje? Dowiedz się więcej.

Okulary kocie oczy stylowe - salon Vision Optyk

Kocie okulary - zawsze na czasie

Tak zwane kocie okulary nie wychodzą łatwo z mody i łatwo zyskują kolejnych zwolenników. Ich zewnętrzne górne kąciki są wyciągnięte ku górze w stronę skroni. Mogą różnić się wielkością, materiałem i kolorem, a nawet też kształtem, ale powyższa cecha stanowi dla nich wspólny mianownik. Najczęściej dolna część oprawek jest zaokrąglona, ale bywają również modele bardziej prostokątne. Same oprawki mogą być cienkie, delikatne lub mocne i grube. 

Okulary kocie oczy - do jakiej twarzy pasują?

Okulary kocie oczy – do jakiego kształtu twarzy najlepiej się sprawdzą? Okulary należą do części stylizacji, a więc warto zastanowić się, czy na pewno dany rodzaj sprawdzi się na naszej twarzy. Kocie okulary są najczęściej wybierane przez kobiety i powodują, że twarz optycznie się nieco wydłuża. Dlatego też idealnie sprawdzą się wśród twarzy okrągłych, raczej bez widocznych kątów. 

Ponadto okulary kocie oczy pasują do osób przebojowych, lubiących wyróżniać się i zwracać na siebie uwagę. Są idealne dla tych, którzy eksperymentują z modą i są otwarci na nowe trendy. Sprawdzą się zarówno dla osób młodych jak i starszych.

Okulary kocie oczy dla kogo - salon Vision Optyk

Okulary kocie oczy - rodzaje

Wśród okularów w stylu kocich oczu można wyróżnić okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne i zerówki.

Okulary przeciwsłoneczne kocie oczy

Okulary przeciwsłoneczne kocie oczy nie tylko ochronią przed słońcem, ale też dodadzą stylu i będą idealnym wyborem na wakacje. To model. który sprawia, że nie można przejść obok nich obojętnie. Chętnie wybierany przez Panie i nigdy nie wychodzący z mody.

Okulary korekcyjne kocie oczy

Okulary korekcyjne mogą występować w wielu różnych rodzajach oprawek, także w stylu kocich oczu. Szczególnie w ostatnich latach można zauważyć, że trend ten zdominował rynek i coraz więcej kobiet wybiera właśnie ten model oprawek do swoich okularów korekcyjnych. Nic w tym dziwnego, bo prezentują się naprawdę stylowo.

Okulary zerówki kocie oczy

Okulary kocie oczy były znane już w latach 50. XX wieku. Te oprawki pasują do różnych rodzajów twarzy, dodają atrakcyjności i podkreślają osobowość. Dlatego też wiele kobiet ostatnio decyduje się na zakup okularów zerówek, by móc nosić okulary kocie oczy. To dobry wybór, tym bardziej że okulary zerówki nie mają jedynie na celu być elementem stylizacji.

Okulary kocie oczy - cena

Cena okularów zerówek będzie się różnić w zależności od rodzaju wybranych oprawek, marki, a także dobranych szkieł. Pragniemy, by każdy klient naszych salonów optycznych Vision Optyk znalazł coś dla siebie, dlatego zapewniamy szeroki wybór w różnych przedziałach cenowych. Odwiedź najbliższy salon Vision Optyk i sprawdź naszą ofertę. 

Sprawdź nasze gabinety okulistyczne w swojej okolicy

O nas

W naszych salonach dopasowujemy okulary do stylu życia, preferencji i twarzy. Profesjonalna pomoc, konkurencyjne ceny i wysoka jakość okularów. Zapraszamy do naszych salonów w Gnieźnie, Swarzędzu, Środzie Wielkopolskiej, Wrześni, Rokietnicy, Pobiedziskach i Śremie.

Okulary kocie oczy przeciwsłoneczne - salon Vision Optyk

Okulary kocie oczy w salonach VisionOptyk

Zapraszamy do naszych salonów VisionOptyk. U nas można znaleźć okulary kocie oczy różnej grubości, o różnym kształcie i w wielu kolorach. Chętnie doradzimy w wyborze, by wspólnie znaleźć idealne oprawki.