salon optyczny rokietnica śrem pobiedziska

Rokietnica

ul. Szkolna 2B
62-090 Rokietnica

696 696 332

rokietnica@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Wykonaj bezpłatne badanie wzroku w salonie optycznym VisionOptyk w Rokietnicy u naszych dyplomowanych optometrystów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w badaniu wzroku pacjentów. Nasi optometryści posiadają wyższe wykształcenie medyczne, praktykę oraz niezbędne licencje do wykonywania kompleksowych badań diagnozujących wady wzroku i określających zaburzenia widzenia. Są najlepszymi specjalistami w zakresie doboru okularów i prawidłowego korygowania wad wzroku. Nasz gabinet wyposażony jest w sprzęt renomowanych firm optycznych. Ważne jest, aby badanie wzroku było aktualne, ponieważ wady wzroku zmieniają się w czasie. Badanie wzroku jest niezbędnym krokiem przed zamówieniem okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych.

Bezpłatne badanie wzroku Rokietnica

W salonie VisionOptyk w Rokietnicy badanie wzroku jest bezpłatne! Każdy z klientów ma okazję przekonać się w jakim stanie jest jego wzrok.

Ile kosztuje badanie wzroku?

Standardowa cena badania wzroku wynosi 100 zł. Obecnie badanie wykonujemy za 0 zł jeśli klienci zdecydują się na wykonanie okularów korekcyjnym w terminie do 3 miesięcy od daty wykonania badania wzroku.

Czy jest obowiązek zakupu okularów?

Co ważne, nie ma obowiązku zakupu okularów. W przypadku chęci realizacji zlecenia okularów w przyszłości recepta pozostaje w kartotece gabinetu i czeka na Państwa w przyszłości. W przypadku chęci wykupu recepty bez wykonywania okularów, koszt wynosi 100 zł. Dokonujemy również zwrotu tej kwoty, jeżeli zrealizują Państwo zakup okularów w naszym salonie w przyszłości tak aby badanie pozostało dla Państwa bezpłatne!

Komputerowe badanie wzroku

Zadaniem optometrysty jest przeprowadzenie dokładnej oceny mającej na celu zdiagnozowanie problemów z widzeniem oraz wykrycie wad wzroku. Kiedy pacjenci udają się do VisionOptyk na badanie wzroku, komputerowy test wzroku jest tylko jednym z elementów kompleksowego badania. Chociaż komputerowy test może służyć jako wstępne badanie przesiewowe, sam nie jest wystarczający. Musi być uzupełniony o dalsze oceny przeprowadzone przez specjalistę podczas pełnej diagnozy wzroku.

Badanie wzroku u dziecka - Rokietnica

W gabinecie VisionOptyk znajdującym się w Rokietnicy optometryści przeprowadzają badania wzroku dla dzieci w wieku około 10 lat i starszych. Jeśli jednak dzieci nosiły wcześniej okulary, wówczas badanie wzroku przeprowadzane jest dla dzieci w wieku około 6 lat i starszych. W przypadku zauważenia jakichkolwiek zmian w zachowaniu lub wyglądzie dziecka, można udać się na konsultację. Badanie wzroku u dzieci jest bardzo ważne, ponieważ młodsze dzieci nie są w stanie wyrazić pogorszenia wzroku. Dlatego oferujemy bezpłatne badanie wzroku dla dzieci w Rokietnicy.

Ważne – umawianie dzieci poniżej 16 roku życia tylko telefonicznie!

Dzieci poniżej 16 roku życia należy umawiać telefonicznie ze względu na konieczność umówienia odpowiedniego specjalisty oraz wcześniejsze godziny badań dzieci.

Ważne – umawianie dzieci, które nigdy wcześniej nie nosiły okularów

W przypadku młodych dzieci, które nie nosiły wcześniej okularów, konieczna może okazać się wcześniejsza wizyta bezpośrednio u okulisty z koniecznością zakropienia oczu.

Wirtualny Spacer

Proces badania oczu odbywa się w nowoczesnym miejscu pracy, gdzie doświadczony i kompetentny optometrysta zajmie się Państwem. Podczas badania nie zostaną pominięte żadne szczegóły.

Badanie wzroku Rokietnica

Salon VisionOptyk zlokalizowany jest ulicy Szkolnej 2B, w bliskim sąsiedztwie szkoły podstawowej w Rokietnicy. Zapraszamy do naszej dogodnej lokalizacji.

Badanie Wzroku - niekonieczne u nas!

Jesteśmy w stanie realizować zamówienia na okulary na podstawie recept ze źródeł zewnętrznych – bez konieczności wykonywania dodatkowych badań w naszym salonie.

Badanie Wzroku Rokietnica (prywatnie)

Nasi klienci mogą skorzystać z bezpłatnego badania wzroku przeprowadzonego przez wyspecjalizowanego optometrystę w naszym nowoczesnym gabinecie w Rokietnicy. Obsługujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci, zapewniając im komfortowe warunki. Oprócz badań okulistycznych VisionOptyk w Rokietnicy oferuje również szeroki wybór opraw okularowych zarówno renomowanych, jak i mniej znanych marek. Naszą mocną stroną jest dostarczanie precyzyjnych okularów, soczewek kontaktowych oraz okularów przeciwsłonecznych. Oferujemy atrakcyjne rabaty i oferty promocyjne na okulary oraz proponujemy innowacyjne powłoki okularowe. Dzięki szerokiej gamie modeli do wyboru, zapewniamy, że każdy znajdzie styl, który mu odpowiada i poczuje się modnie, komfortowo i stylowo.

Jak wygląda badanie?

Badanie wzroku polega na doborze odpowiednich soczewek korekcyjnych, czyli takich które pozwalają pacjentom widzieć w sposób dla nich najlepszy  – dający ostrość widzenia oraz poprawiający komfort ich funkcjonowania. Podczas badania optometrysta sprawdza także rozstaw źrenic – konieczny do przepisania prawidłowych szkieł korekcyjnych.

Badanie wzroku – wyniki i interpretacja

Wyniki badania wzroku dostępne są od razu po badaniu. Optometrysta wyjaśni Państwu zapisy badania, w tym. m.in. sfery (moc), ewentualnie cylindry oraz oś cylindra.

 

Ile trwa badanie?

Badanie nie trwa długo – około pół godziny. W tym czasie optometrysta dobierze odpowiednie szkła korekcyjne oraz wypisze receptę na szkła okularowe. Co ważne, ponieważ cenimy Państwa czas – u nas pacjenci umawia są na konkretne godziny, tak aby uniknąć czekania w kolejkach.

Czy badanie wzroku boli?

Podstawowe badanie wzroku jest bezbolesne, dlatego nie mają się Państwo czego obawiać.

Jak przygotować się do badania wzroku?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem. Zawiera on między innymi odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów.