visionoptyk.pl bezpłatne badanie wzroku, optometrysta, okulista Swarzedz

Swarzędz

os. Działyńskiego 1H
62-020 Swarzędz

696 609 500

swarzedz@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Odwiedź salon optyczny VisionOptyk w Swarzędzu i zarezerwuj czas na bezpłatne badanie wzroku przeprowadzone przez certyfikowanych optometrystów, w profesjonalnym gabinecie optometrycznym. Nasi optometryści mają duże doświadczenie w diagnozowaniu wad wzroku i rozpoznawaniu zaburzeń widzenia za pomocą kompleksowych badań. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, pełnemu zaangażowaniu, praktyce i niezbędnym licencjom są w stanie zaproponować skuteczną terapię i polecić dobrze dopasowane soczewki lub okulary jako optymalne rozwiązanie problemów ze wzrokiem. Nasz gabinet w Swarzędzu wyposażony jest w renomowany sprzęt optyczny, a badanie wzroku jest niezbędnym krokiem do zamówienia okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych. Pamiętajmy, że dbanie o regularne badanie wzroku jest ważne, ponieważ wady wzroku mogą zmieniać się w wiekiem.

Bezpłatne badanie wzroku Swarzędz

W salonie VisionOptyk w Swarzędzu badanie wzroku wykonywane jest bezpłatnie! To najlepsza okazja aby poddać swój wzrok kontroli.

Ile trwa kosztuje badanie wzroku?

Standardowa cena badania wzroku wynosi 100 zł. Obecnie badanie wykonujemy za 0 zł jeśli klienci zdecydują się na wykonanie okularów korekcyjnym w terminie do 3 miesięcy od daty wykonania badania wzroku.

Czy jest obowiązek zakupu okularów?

Co ważne, nie ma obowiązku zakupu okularów. W przypadku chęci realizacji zlecenia okularów w przyszłości recepta pozostaje w kartotece gabinetu i czeka na Państwa w przyszłości. W przypadku chęci wykupu recepty bez wykonywania okularów, koszt wynosi 100 zł. Dokonujemy również zwrotu tej kwoty, jeżeli zrealizują Państwo zakup okularów w naszym salonie w przyszłości tak aby badanie pozostało dla Państwa bezpłatne!

Komputerowe badanie wzroku Swarzędz

Specjalista znany jako optometrysta przeprowadza dokładne badania wzroku w celu wykrycia wad wzroku i rozpoznania problemów z widzeniem. W gabinecie VisionOptyk w Swarzędzu przeprowadzane są komputerowe badania wzroku, które służą jako element całościowego badania wzroku. Jednak samo komputerowe badanie wzroku może nie wystarczyć i jest traktowane jako badanie wstępne. Aby postawić pełną diagnozę, optometrysta musi przeprowadzić dodatkowe badania które dadzą mu pełny obraz.

Badanie wzroku u dziecka - Swarzędz

Gabinet VisionOptyk w Swarzędzu oferuje usługi optometryczne, w tym badania wzroku dla dzieci już od około 10 roku życia. Jeśli jednak dziecko nosiło wcześniej okulary, badanie wzroku można wykonać już u dzieci w wieku 6 lat. W przypadku zauważenia jakichkolwiek zmian w zachowaniu lub wyglądzie dziecka, zaleca się skorzystanie z konsultacji. Badanie oczu u dzieci jest niezwykle istotne, ponieważ mogą one nie być w stanie zakomunikować pogorszenia wzroku. Dlatego VisionOptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku dzieci w Swarzędzu.

Ważne – umawianie dzieci poniżej 16 roku życia tylko telefonicznie!

Dzieci poniżej 16 roku życia należy umawiać telefonicznie ze względu na konieczność umówienia odpowiedniego specjalisty oraz wcześniejsze godziny badań dzieci.

Ważne – umawianie dzieci, które nigdy wcześniej nie nosiły okularów

W przypadku młodych dzieci, które nie nosiły wcześniej okularów, konieczna może okazać się wcześniejsza wizyta bezpośrednio u okulisty z koniecznością zakropienia oczu.

 

Wirtualny Spacer

W salonie VisionOptyk w Swarzędzu przeprowadzamy badanie wzroku w nowoczesnym gabinecie, gdzie w przyjemnych warunkach zajmie się Państwem wykwalifikowany optometrysta.

Badanie Wzroku Swarzędz

Salon zlokalizowany jest przy os. Działyńskiego 1H, w bliskim sąsiedztwie sklepów sieci: Pepco, Żabka, Biedronka. W łatwy sposób można dotrzeć do salonu VisionOptyk w Swarzędzu również komunikacją miejską. Zapraszamy!

Badanie Wzroku - niekonieczne u nas!

Zajmujemy się realizacją zleceń na zakup okularów również na podstawie zewnętrznych recept (zewnętrznych badań). W takiej sytuacji nie ma konieczności wykonywania badań w naszym salonie.

Badanie Wzroku Swarzędz (prywatnie)

W VisionOptyk w Swarzędzu klienci mogą skorzystać z bezpłatnego badania wzroku przeprowadzanego przez wyspecjalizowanego optometrystę. Nasz salon może pochwalić się nowoczesnym sprzętem i komfortowym otoczeniem, aby zapewnić maksymalną satysfakcję pacjenta. Obsługujemy zarówno dorosłych jak i dzieci, oferujemy szeroki wybór opraw okularowych renomowanych i mniej znanych marek. Naszą specjalnością jest dobór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Zapewniamy również szereg rabatów i promocji na okulary, a także proponujemy naszym klientom najnowsze, innowacyjne powłoki okularowe. Dzięki różnorodności dostępnych modeli gwarantujemy, że każdy znajdzie coś, co będzie współbrzmiało z jego stylem i wygodą.

Jak wygląda badanie?

Badanie wzroku polega na doborze odpowiednich soczewek korekcyjnych, czyli takich które pozwalają pacjentom widzieć w sposób dla nich najlepszy  – dający ostrość widzenia oraz poprawiający komfort ich funkcjonowania. Podczas badania optometrysta sprawdza także rozstaw źrenic – konieczny do przepisania prawidłowych szkieł korekcyjnych.

Badanie wzroku – wyniki i interpretacja

Wyniki badania wzroku dostępne są od razu po badaniu. Optometrysta wyjaśni Państwu zapisy badania, w tym. m.in. sfery (moc), ewentualnie cylindry oraz oś cylindra.

 

Ile trwa badanie?

Badanie nie trwa długo – około pół godziny. W tym czasie optometrysta dobierze odpowiednie szkła korekcyjne oraz wypisze receptę na szkła okularowe. Co ważne, ponieważ cenimy Państwa czas – u nas pacjenci umawia są na konkretne godziny, tak aby uniknąć czekania w kolejkach.

Czy badanie wzroku boli?

Podstawowe badanie wzroku jest bezbolesne, dlatego nie mają się Państwo czego obawiać.

Jak przygotować się do badania wzroku?

Z myślą o naszych klientach, przygotowaliśmy odpowiedzi na pytania które pojawiają się najczęściej w naszym salonie. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem!