Terapia widzenia dla dzieci i dorosłych visionoptyk Gniezno

Optometrysta Gniezno

ul. Bolesława Chrobrego 32
62-200, Gniezno

696 770 333

gniezno@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Optometrysta Gniezno

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowoczesnego gabinetu optometrysty w Gnieźnie, gdzie nasi doświadczeni optometryści zajmują się badaniem wzroku oraz korekcją jego wad, w tym astygmatyzmu, krótkowzroczności oraz nadwzroczności. Pacjenci mogą liczyć na pomoc przy doborze soczewek korekcyjnych czy okularowych. W sytuacji, kiedy optometrysta zauważy zmiany w oku pacjenta może zalecić również konsultację u okulisty. Optometrysta zapewni niezbędną pomoc, jeśli problem stanowi wada układu wzrokowego.

Optometrysta Gniezno Cennik

W salonie VisionOptyk w Gnieźnie pacjenci mogą liczyć na atrakcyjne promocje oraz wykonać bezpłatne badanie wzroku (w przypadku nabycia okularów korekcyjnych). Warto skorzystać z bezpłatnego badania wzroku w trosce o wzrok!

Optometrysta dziecięcy Gniezno

W gabinecie optometrycznym obsługujemy nie tylko osoby dorosłe ale również dzieci. Kompleksowo przebadamy wzrok Państwa dziecka, dobierzemy korekcję oraz pomożemy w wyborze odpowiednich szkieł i oprawek dla najmłodszych. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości związanych ze wzrokiem a wymagających leczenia – polecamy sprawdzonego i zaufanego okulistę, który zajmuje się leczeniem oczu u najmłodszych.

Optometrysta Gniezno prywatnie

Optometrysta to specjalista, który jest absolwentem wyższych studiów w zakresie optometrii. Optometryści najczęściej stanowią specjalistę pierwszego kontaktu, w przypadku odkrycia negatywnych objawów ze strony oczu. W świetle prawa warto podkreślić, że optometrysta jest specjalistą wykonującym samodzielny i regulowany zawód medyczny należący do systemu ochrony zdrowia. W gabinecie VisionOptyk w Gnieźnie czekają na Państwa wyłącznie doświadczeni optometryści.

Wirtualny Spacer

Zapraszamy do naszego gabinetu optometrysty w Gnieźnie, gdzie przy pomocy optometrysty zadbamy o Państwo wzrok i dobierzemy odpowiednie oprawy okularowe.

 

Optometrysta Gniezno - gdzie jesteśmy?

Nasz gabinet optometrysty w Gnieźnie zlokalizowany jest w centrum miasta, przy ul. Bolesława Chrobrego 32. Położony jest dosłownie kilkaset metrów od rynku w Gnieźnie.

Dobry optometrysta Gniezno opinie

Nasi doświadczeni, wykształceni i dyplomowani optometryści pomagają pacjentom zadbać o wzrok i dobre widzenie. Cieszymy się, że nasz salon VisionOptyk w Gnieźnie cieszy się dobrą opinią wśród pacjentów.