Optometrysta Mogilno

Plac Wolności 6
88-300, Mogilno

696 696 380

mogilno@visionoptyk.pl

pn.-pt. 09.00-17.00
sb. 09.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Optometrysta Mogilno

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowoczesnego gabinetu optometrysty w Mogilnie, gdzie nasi doświadczeni optometryści zajmują się badaniem wzroku oraz korygowaniem jego wad, takich jak astygmatyzm, krótkowzroczność i nadwzroczność. Pacjenci mogą liczyć na pomoc w wyborze soczewek korekcyjnych lub okularów. Zawsze gdy optometrysta zauważy zmiany w oczach pacjenta, zarekomenduje konsultację z okulistą. W naszym salonie w Mogilnie optometrysta udzieli niezbędnej pomocy przy problemach wynikających z wad układu wzrokowego.

Optometrysta Mogilno Cennik

W salonie VisionOptyk w Mogilnie pacjenci mogą liczyć na atrakcyjne promocje oraz skorzystać z bezpłatnego badania wzroku (przy zakupie okularów korekcyjnych). Warto skorzystać z bezpłatnego badania wzroku aby poprawić jakość widzenia.

Optometrysta dziecięcy Mogilno

W naszym gabinecie optometrysty na obsługę mogą liczyć nie tylko dorośli ale również dzieci. Przeprowadzamy kompleksowe badanie wzroku dziecka, dobieramy odpowiednią korekcję i pomagamy w wyborze odpowiednich okularów i oprawek dla najmłodszych. Jeśli wykryjemy jakiekolwiek nieprawidłowości związane ze wzrokiem i wymagające leczenia – polecamy sprawdzonego i zaufanego okulistę w Mogilnie, który zajmuje się leczeniem oczu u najmłodszych pacjentów.

Optometrysta Mogilno prywatnie

Optometrysta należy do grupy specjalistów, którzy ukończyli wyższe studia w obszarze optometrii. Optometryści to bardzo często specjaliści pierwszego kontaktu, w sytuacjach kiedy pacjent ma do czynienia z negatywnymi objawami związanymi ze wzrokiem. Warto podkreślić, że zgodnie z prawem optometrysta jest specjalistą praktykującym niezależny i regulowany zawód medyczny, należący do systemu opieki zdrowotnej. Tylko doświadczeni optometryści czekają na Ciebie w gabinecie VisionOptyk w Mogilnie.

Optometrysta Mogilno - gdzie jesteśmy?

Znajdujemy się w centrum miasta, przy Placu Wolności 6. Ta dogodna lokalizacja pozwala naszym klientom na szybkie i łatwe dotarcie do naszego salonu.

Dobry optometrysta Mogilno opinie

Naszym celem jest poprawa wzroku pacjentów a tym samym ich komfortu życia, dbając o ich dobre widzenie. Cieszy nas bardzo, że nasz salon VisionOptyk w Mogilnie zyskuje tak dobre opinie wśród pacjentów.