visionoptyk.pl bezpłatne badanie wzroku, optometrysta, okulista Swarzedz

Optometrysta Swarzędz

os. Działyńskiego 1H
62-020 Swarzędz

696 609 500

swarzedz@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Optometrysta Swarzędz

W naszym nowoczesnym salonie optometrycznym w Swarzędzu czekają na Państwa doświadczeni i wykształceni optometryści, którzy specjalizują się w badaniu układu widzenia oraz korekcją wad wzroku. Pomagamy w korekcji takich wad jak: astygmatyzm, krótkowzroczność czy dalekowzroczność. Optometrysta to specjalista który, diagnozuje wady wzroku i na tej podstawie dobiera odpowiednią korekcję optyczną. W sytuacjach w których pacjent wymaga opieki okulistycznej, optometrysta skieruje go do najlepszego okulisty w Swarzędzu, który będzie pomocny w leczeniu takich schorzeń jak: zapalenie spojówki, rogówki, jaskra, zaćma, schorzenia siatkówki oraz wiele innych.

Optometrysta Swarzędz Cennik

Oferujemy w naszym gabinecie optometrysty bezpłatną wizytę podczas której wykonamy zaawansowane badanie wzroku. Bezpłatne badanie wzroku to świetna okazja do sprawdzenia kondycji naszych oczu!

Optometrysta dziecięcy Swarzędz

Salon VisionOptyk w Swarzędzu to również miejsce dla najmłodszych pacjentów, którzy mogą oddać swój wzrok w ręce doświadczonego optometrysty. To tutaj wszechstronnie przebadamy wzrok Państwa pociech. Co więcej, zaproponujemy optymalne dla nich szkła okularowe oraz oprawki dedykowane najmłodszym pacjentom.

Optometrysta Swarzędz prywatnie

Optometrysta to regulowany zawód medyczny w Polsce. Specjalista optometrysta zajmuje się doborem pomocy wzrokowych (okularów czy też soczewek kontaktowych). Zgodnie z prawem, zawód optometrysty należy do systemu ochrony zdrowia. W naszym salonie VisionOptyk w Swarzędzu mogą liczyć Państwo na obsługę wykwalifikowanych optometrystów. Zapewniamy bezpłatne badanie wzroku!

Wirtualny Spacer

Zapraszamy do naszego gabinetu optometrysty w Swarzędzu, gdzie sprawdzą Państw swój wzrok pod okiem specjalisty oraz dobiorą najlepsze oprawy okularowe dla siebie.

Nasza lokalizacja

Gabinet optometrysty zlokalizowany jest przy os. Działyńskiego 1H, w bliskim sąsiedztwie sklepów sieci: Pepco, Żabka, Biedronka. W łatwy sposób można dotrzeć do salonu VisionOptyk w Swarzędzu również komunikacją miejską. Zapraszamy!

Dobry optometrysta Swarzędz opinie

Gabinet optometryczny VisionOptyk w Swarzędzu cieszy się dużą popularnością i uznaniem. Opinie naszych zaufanych klientów to najlepsza rekomendacja, że świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie.