Optometrysta Środa Wielkopolska

ul. Wiosny Ludów 4
63-000 Środa Wlkp.

696 609 500

sroda@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Optometrysta Środa Wielkopolska

Nasz nowoczesny gabinet optometrysty w Środzie Wielkopolskiej to miejsce, gdzie rozwiązujemy problemy związane ze wzrokiem. Optometrysta to specjalista zajmujący się doborem pomocy wzrokowych, czyli okularów, soczewek kontaktowych i innych artykułów dla słabowidzących. Nasi optometryści przeprowadzają badania wzroku pod kątem wad refrakcji. Optometrysta jest pomocny w wykryciu nieprawidłowości związanych z funkcjonowaniem układu wzrokowego, takich jak: zaburzenia akomodacji, zez jawny czy ukryty czy też astygmatyzm.

Optometrysta Środa Wielkopolska Cennik

W salonie VisionOptyk w Środzie Wielkopolskiej można wykonać bezpłatne badanie wzroku. Zapraszamy do kontroli wzroku w ramach bezpłatnego badania.

Optometrysta dziecięcy Środa Wielkopolska

W salonie VisionOptyk w Środzie Wielkopolskiej dbamy również o wzrok najmłodszych. Nasi optometryści wykonują badanie wzroku u dzieci w każdym wieku. W przypadku wykrycia wady wzroku – zaproponują najbardziej optymalny sposób korekcji. Pomogą dobrze w wyborze szkieł oraz oprawek dedykowanych dla najmłodszych.

Optometrysta Swarzędz prywatnie

Badanie wzroku w salonie VisionOptyk można wykonać w ramach prywatnej praktyki. Warto jednak pamiętać, że jest możliwość wykonania u nas badania bezpłatnie. Optometrysta wykonujący badanie wzroku zajmuje się dobraniem i przepisaniem soczewek okularowych, które z kolei korygują wady wzroku takie jak: astygmatyzm, nadwzroczność czy krótkowzroczność. Optometrysta jest pomocny także w doborze opraw okularowych.

Wirtualny Spacer

Zapraszamy do naszego gabinetu optometrysty w Środzie Wielkopolskiej. U nas skutecznie sprawdzą Państwo swój wzrok, a my pomożemy w doborze pomocy optycznych.

Nasza lokalizacja

Gabinet optometyczny działa przy salonie Vision Optyk w Środzie Wielkopolskiej położony jest w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wiosny Ludów 4.

Dobry optometrysta Środa Wielkopolska opinie

Bardzo nam miło, że możemy spełniać oczekiwania naszych pacjentów, którzy w VisionOptyk w Środzie Wielkopolskiej mogą liczyć na wsparcie i fachową obsługę przez naszych specjalistów.