Niebieskie światło - okulary blue blocker - salony optyczne Vision Optyk

Okulary Blue Blocker – dlaczego warto?

Okulary Blue Blocker mają za zadanie chronić oczy przed światłem niebieskim. Jak sama nazwa wskazuje – blokują je, by nadmiar nie docierał do naszych oczu. Niebieskie światło powoduje ból głowy oraz oczy, niekiedy również bezsenność i inne dolegliwości. Dowiedz się, czy okulary z powłoką Blue Blocker to rozwiązanie dla Ciebie.

Okulary blue blocker dla kierowców w salonach optycznych Vision Optyk

Powłoka Blue Blocker

Powłoka Blue Blocker neutralizuje światło niebieskie, które emitują różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, a także promienie słoneczne. Nadmiar niebieskiego światła powoduje uczucie suchości lub podrażnienia oczu, dyskomfort, a także bóle głowy, migrenę, zmęczenie i problemy z zasypianiem. Powłoka Blue Blocker ma za zadanie zapewnić większą przejrzystość obrazu oraz polepszyć kontrast widzenia, a więc też zmniejszyć zmęczenie wzroku, jak również wyeliminować refleksy świetlne i zapewnić bardziej naturalną percepcję kolorów. 

Okulary z powłoką Blue Blocker sprawdzą się dla osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem, a także kierowców i osób starszych.

Okulary Blue Blocker do komputera

Okulary z powłoką Blue Blocker idealnie sprawdzą się wśród osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem. Często więc korzystają z nich osoby, które w ciągu dnia przed ekranem spędzają 8 godzin i więcej lub muszą przebywać w pomieszczeniu, gdzie jest intensywne, sztuczne światło. Powłoka Blue Blocker wpłynie znacznie na poprawę komfortu pracy.

Okulary blue blocker - salony optyczne Vision Optyk
Okulary blue blocker dla osób, które spędzają czas przed smartfonem - salony optyczne Vision Optyk

Szkła Blue Blocker

Żeby oczy mogły się zregenerować musi być produkowany hormon zwany melatoniną, który uwalnia się, gdy nie dociera już do nas niebieskie światło. Jeśli więc korzystamy z urządzeń elektronicznych po zmroku, nasz rytm domowy może być zaburzony. To z kolei przekłada się na wcześniej wymienione negatywne skutki.

Szkła z powłoką Blue Blocker są wyposażone w prawie bezbarwny filtr światła niebieskiego, który znajduje się na powierzchni soczewek. Blokuje on docieranie niebieskiego światła do oczu i chroni je.

Okulary Blue Blocker w salonach Vision Optyk

Proponujemy naszym klientom okulary z powłoką Blue Blocker. Wybór jest poprzedzony wywiadem ze specjalistą, by dobrać okulary, które będą wyposażone we wszystkie niezbędne powłoki dla danej osoby. Zapewniamy indywidualne podejście i profesjonalną pomoc w podjęciu najlepszej decyzji. W naszych salonach można znaleźć najwyższej jakości oprawki różnych marek oraz szkła, które będą w największym stopniu chronić oczy. Dowiedz się więcej.

Okulary blue blocker dla kierowców - salony optyczne Vision Optyk

Salony optyczne VisionOptyk w Twojej okolicy

Okulary Blue Blocker - cena

Koszt okularów z powłoką Blue Blocker będzie wahał się w zależności od tego, na jakie oprawki się zdecydujemy oraz jakie podejmiemy decyzję w sprawie powłok uszlachetniających na soczewkach okularowych. Na ostateczną cenę wpływają różne czynniki, a w naszych Salonach Vision Optyk można znaleźć okulary w różnych przedziałach cenowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu osobiście lub telefonicznie. 

O nas

W naszych salonach dopasowujemy okulary do stylu życia, preferencji i twarzy. Profesjonalna pomoc, konkurencyjne ceny i wysoka jakość okularów. Zapraszamy do naszych salonów w Gnieźnie, Swarzędzu, Środzie Wielkopolskiej, Wrześni, Rokietnicy, Pobiedziskach i Śremie.

Okulary blue blocker do komputera, dla graczy - salony optyczne Vision Optyk

Okulary z powłoką Blue Blocker - Vision Optyk

Powłoka Blue Blocker to bardzo popularny wybór podczas szukania idealnych okularów. Wiele osób spędza długie godziny przed ekranem komputera, telewizora, telefonu lub tabletu, dlatego warto chronić wzrok podczas tych czynności. Popraw komfort noszenia okularów i przekonaj się, jak mogą wpływać na Ciebie okulary z powłoką Blue Blocker.