Oprawki metalowe damskie i męskie - salony optyczne Vision Optyk

Oprawki metalowe damskie i męskie

Oprawki metalowe w okularach to subtelne rozwiązanie, które nigdy nie wychodzi z mody. Podkreślają styl i dodają uroku. Na rynku istnieje wiele różnych rodzajów oprawek metalowych, dlatego łatwo jest znaleźć idealne dla siebie. W naszych salonach Vision Optyk mamy szeroką ofertę okularów z metalowymi oprawkami różnych marek i o różnych kształtach. 

Oprawki metalowe damskie

Oprawki metalowe dla kobiet i mężczyzn - salony optyczne Vision Optyk

Oprawki damskie metalowe istnieją w wielu różnych kształtach i kolorach. Wiecznie na czasie są np. oprawki metalowe kocie, które pasują do kilku różnych typów urody. Oprawki metalowe dla kobiet można znaleźć w różnych przedziałach cenowych i kształtach, dlatego bez problemu każda pani znajdzie coś dla siebie.

Oprawki metalowe męskie

Oprawki metalowe - salony optyczne Vision Optyk

Oprawki metalowe męskie kojarzą się z powagą i elegancją. Nie tylko dodają urody ale często stanowią też element ubioru. Nawet mężczyźni, którzy nie mają wady wzroku w ostatnich latach kupują okulary, bo dobrze dobrane potrafią podkreślać urodę.

Oprawki metalowe - piękne i eleganckie - salony optyczne Vision Optyk

Metalowe okulary - oprawki metalowe

W salonach optycznych można znaleźć metalowe oprawki od najpopularniejszych projektantów, jak Dior, Gucci czy Armani. Oferujemy też oprawki w bardziej przystępnej cenie np. od Ray-Ban, Belutti lub mniej znanych marek. 

Oprawki metalowe - wady i zalety

Wśród zalet oprawek metalowych można wymienić to, że w delikatny sposób podkreślają urodę więc łatwo sprawdzą się przy wielu stylizacjach. Pomimo swojego delikatnego wyglądu są bardzo trwałe i odporne na różne uszkodzenia mechaniczne. Mimo to jednak mogą być mniej odporne na złamania i wygięcia, co można uznać za ich wadę. Również jeśli ktoś ma większą wadę wzroku i wymaga noszenia grubych soczewek, może to wyglądać nieestetycznie w połączeniu z metalowymi oprawkami.

Metalowe oprawki do okularów

Podczas procesu zakupu okularów chyba najwięcej czasu poświęca się na wybór odpowiednich oprawek. Do produkcji metalowych oprawek często wykorzystuje się stal nierdzewną, która jest też odpowiednia dla alergików. 

Dla kogo oprawki metalowe?

Metalowe oprawki sprawdzą się właściwie u każdego, jeśli ich kształt został dobrany do kształtu twarzy. I tak np. w przypadku twarzy okrągłej dobrze wyglądają okulary tzw. „kocie oczy” lub kwadratowe. W przypadku ostrzejszych rysów twarzy można je złagodzić wybierając oprawki metalowe okrągłe. Również kolor ma znaczenie dla konkretnych typów urody. Niektórym ładniej będzie w jasnych, prawie niewidocznych okularach, a inni podkreślą swój temperament wybierając ciemniejsze kolory. Metalowe oprawki chętniej wybiorą osoby, które cenią sobie elegancję i prostotę, ponieważ nie ma tu miejsca na eksperymenty z fantazyjnymi wzorami, jak w przypadku oprawek z tworzywa sztucznego.

Oprawki metalowe czy plastikowe?

W zależności od indywidualnych upodobań można wybrać metalowe oprawki bądź z tworzywa sztucznego. Te drugie są zdecydowanie bardziej widoczne na twarzy, ale też mniej wytrzymałe na działanie temperatury. Często też plastikowe oprawki nie są wyposażone w noski, które mają za zadanie podtrzymać okulary na nosie. Najlepiej w salonie optycznym przymierzyć kilka różnych rodzajów i stwierdzić, które nam się najbardziej podobają.

Oprawki metalowe - najnowsze trendy okularowe - salony optyczne Vision Optyk

Metalowe okulary korekcyjne w salonach Vision Optyk

W naszych salonach optycznych Vision Optyk oferujemy szeroki wybór oprawek metalowych różnych marek. Zapewniamy bogatą kolorystykę i mnogość kształtów, co pozwoli na wybór idealnych oprawek do danego typu urody. Gwarantujemy też profesjonalne doradztwo oraz bezpłatne badanie wzroku.

Sprawdź nasze gabinety okulistyczne w swojej okolicy

O nas

Vision Optyk to salony optyczne prowadzone od lat, które zostały wyposażone w najlepszy sprzęt, a na miejscu można liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów. Oferujemy szeroki wybór okularów z metalowymi oprawkami. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów. 

Oprawki metalowe na każdą okazję - salony optyczne Vision Optyk

Oprawki metalowe - VisionOptyk

Okulary powinny sprawiać nie tylko, że dobrze w nich widzimy, ale też, że czujemy się w nich komfortowo. Dlatego w naszych salonach oferujemy pomoc w wybraniu najlepszych oprawek i nieustannie rozszerzamy swoją ofertę o nowe propozycje. Zapraszamy do odwiedzenia salonów Vision Optyk.