Okulista Mogilno

Plac Wolności 6
88-300, Mogilno

696 696 380

mogilno@visionoptyk.pl

pn.-pt. 09.00-17.00
sb. 09.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Kim jesteśmy?

Salon VisionOptyk w Mogilnie wyróżnia się nowoczesnym gabinetem optometrycznym, gdzie pacjent ma możliwość wyboru odpowiednich oprawek oraz przeprowadzenia profesjonalnego badania wzroku przez optometrystę. Pacjenci nie tylko mogą sprawdzić swój stan wzroku ale również mogą otrzymać receptę na okulary a także wybrać odpowiednie oprawki dla siebie.

Zapraszamy do naszego salonu w Mogilnie na bezpłatne badanie wzroku!

Okulista Mogilno czy Optometrysta?

Kiedy pojawiają się problemy ze wzrokiem, regularne bóle głowy lub bóle oczu, a także gdy stwierdza się nieprawidłowości w narządach wzrokowych, udajemy się do okulisty. Z kolei optometrysta ma za zadanie zbadać i zdiagnozować wadę wzroku. Praca optometrysty polega również na zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku oraz odpowiedniej jakości widzenia. Optometrysta to specjalista, którego głównym zadaniem jest korygowanie wad wzroku. W salonie VisionOptyk w Mogilnie czekają na Ciebie doświadczeni optometryści.

Badanie okulistyczne Mogilno

W salonie VisionOprtk w Mogilnie nie prowadzimy gabinetu okulistycznego. Powierzamy badania wzroku doświadczonym optometrystom, którzy wykonują je bardzo precyzyjnie. Zajmują się również korekcją różnych wad, takich jak nadwzroczność i krótkowzroczność, astygmatyzm, zez oraz inne nieprawidłowości układu wzrokowego. Optometrysta ma na celu poprawę jakości widzenia pacjenta.

W zależności od wyniku badania wzroku dobierane są odpowiednie soczewki kontaktowe lub szkła okularowe – miękkie albo twarde – tak aby pacjent zadowolony z jakości widzenia i miał pełen komfort.

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z optometrystami w Mogilnie!

Okulista Mogilno prywatnie

Pacjenci, którzy potrzebują konsultacji okulistycznej, nie są pozostawiani bez opieki. Zawsze polecamy okulistów, z którymi współpracujemy. Jeśli pacjent wykazuje objawy chorób oczu, które wymagają badania okulistycznego, jesteśmy tu po to, aby pomóc i zarekomendować odpowiedniego specjalistę.

Okulista jest specjalistą który będzie odpowiedni w takich przypadkach jak:

  • zapalenie spojówki
  • zapalenie rogówki
  • problemy o w odróżnianiu kolorów (nagłe)
  • pojawiająca się plama w centrum pola widzenia
  • choroby takie jak np. jaskra, zaćma
  • wylew krwi w oku
  • usunięcie ciała obcego w oku
  • zabieg lub operacja chirurgiczna

Okulista dziecięcy Mogilno

Przeprowadzamy dobór korekcji wzroku u dzieci. W przypadkach, gdy jest konieczne wsparcie okulisty – polecamy zaufanego i sprawdzonego specjalistę z Mogilna, który specjalizuje się w leczeniu chorób małych pacjentów.

Lokalizacja gabinetu

Jesteśmy zlokalizowaniu w sercu miasta, w samym jego centrum przy Placu Wolności 6. Zależało nam na tym aby każdy kto wybiera się do naszego salonu miał możliwość dotarcia do nas w łatwy i dogodny sposób.

Okulista Mogilno opinie

Salon VisionOptyk w Mogilnie to miejsce, gdzie dbamy o wzrok tysiąca pacjentów. Dzięki wysokiej jakości obsłudze oraz doświadczeniu i wykształceniu optometrstów pomagamy zadbać o dobre widzenie i wzrok każdego pacjenta. Optometrysta to właściwy wybór, jeśli chcemy zadbać o siebie i swój wzrok.

Dobry okulista Mogilno - kiedy jest potrzebny?

Nie każdy przypadek wymaga natychmiastowej konsultacji z okulistą. W wielu sytuacjach profesjonalne wsparcie i pomoc optometrysty będzie równie istotne. Optometryści pracujący w Vision Optyk to fachowcy z wieloletnim stażem, przeprowadzający szczegółowe badanie wzroku. Zachęcamy do rezerwacji badania wzroku w salonie w Mogilnie. Kiedy zauważymy niepokojące objawy takie jak: ból oczu, pieczenie, nieostre widzenie, rozmazany obraz – należy zgłosić się do specjalisty. Optometrysta z powodzeniem wykona rutynowe badanie wzroku i odpowiednio zatroszczy się o nasz wzrok.