Okulista Września

ul. Rynek 18, 62-300 Września

696 502 602

wrzesnia@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Kim jesteśmy?

VisionOptyk we Wrześni to gabinet optometryczny działający przy salonie optycznym, który wyróżnia się nowoczesnością i przyjazną atmosferą. Oprócz doboru oprawek, można u nas zrealizować receptę okularową oraz wykonać szczegółowe badanie wzroku u jednego z naszych optometrystów.

Zapraszamy do naszego salonu we Wrześni na bezpłatne badanie wzroku!

Okulista Września czy Optometrysta?

Okulista to specjalista który jest odpowiedzialny za diagnozowanie wad wzroku oraz dobranie odpowiedniej korekcji, również za wypisywanie recept oraz przeprowadzanie zabiegów. Optometrysta natomiast posiada uprawnienia do diagnozowania wad wzroku. Na podstawie badań dopiera odpowiednią korekcję – zarówno soczewek kontaktowych, jak i okularów. Do optometrysty warto wybrać się, kiedy czujemy, że nasz wzrok się pogorszył i zaczynamy widzieć gorzej.

Badanie okulistyczne Września

W naszym salonie przyjmują optometryści, których głównym zadaniem jest rozwiązywanie problemów związanych z dolegliwościami wzrokowymi. Optometrysta bada wzrok, a następnie dobiera odpowiednie rozwiązanie czyli rodzaj oraz moc szkieł i soczewek. Będzie on idealnym wyborem, jeśli chcemy zmienić okulary czy soczewki kontaktowe. Optometrysta w razie potrzeby kieruje pacjentów do specjalistów np. do okulisty. Okulista jest podstawowym lekarzem od wzroku. W salonie VisionOptyk we Wrześni nie prowadzimy jednak konsultacji okulistycznych.

Zapraszamy do zapisów na wizytę u optometrystów we Wrześni!

Okulista Września prywatnie

W razie nagłych i wymagających przypadków polecamy kontakt z okulistami, z którymi współpracujemy. Troska o każdego naszego pacjenta jest dla nas priorytetem. Nie pozostawimy żadnego z nich bez opieki.

Okulista będzie pomocny w takich przypadkach jak:

  • zapalenie spojówki lub rogówki
  • nagłe problemy o w odróżnianiu kolorów
  • plama w centrum pola widzenia
  • leczenie chorób oczu takich jak np. jaskra, zaćma
  • wylew krwi w oku
  • konieczność usunięcia ciała obcego w oku
  • zabieg chirurgiczny

Okulista dziecięcy Września

W salonie VisionOptyk we Wrześni prowadzimy korekcję wzroku u najmłodszych. Nasi mali pacjenci mogą liczyć u nas, na dobór korekcji, a w nagłych przypadkach na nasze wsparcie. Polecamy okulistów dziecięcych z którymi współpracujemy.

Wirtualny spacer

Salon VisionOptyk we Wrześni to miejsce w którym kompleksowo dbamy o wzrok i dobre widzenie. Klienci mogą wykonać komputerowe badanie wzroku wykonywane przez doświadczonych optometrystów. W salonie dostępne są tysiące najnowszych modeli okularów, tak aby każdy znalazł najodpowiedniejsze oprawki dla siebie. Zapraszamy do naszego salonu VisionOptyk we Wrześni!

Lokalizacja gabinetu

Salon we Wrześni zlokalizowany jest w samym centrum miasta, przy ul. Rynek 18, w bardzo bliskim sąsiedztwie Urzędu Miasta i Gminy Wrześni tuż przy Rynku.

Okulista Września opinie

Pomimo iż w naszych salonach nie prowadzimy konsultacji okulistycznych, nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalne badanie wzroku i obsługę przez optometrystów. Optometrysta to specjalista który również zadba o dobre widzenia, pomorze w doborze okularowej korekcji do danej wady wzroku.

Dobry Okulista Września - kiedy jest potrzebny?

Nie zawsze niezbędna jest pomoc okulisty. W wielu przypadkach, jak również podczas profesjonalnego badania wzroku pomoc optometrysty będzie równie istotna. W salonie VisionOptyk we Wrześni można wykonać szczegółowe badanie wzroku. Zapraszamy do rezerwowania terminów wizyty na badanie okulistyczne we Wrześni. Warto zbadać swój wzrok u optometrysty, kiedy dokucza nam nieostre widzenie, ból oczy, pieczenie czy rozmazany obraz. U optometrysty możemy dokonać również rutynowego badania wzroku, w ramach kontroli i troski o swój wzrok.