Najlepsze okulary progresywne w optyku visionoptyk w Gnieźnie

Okulista Gniezno

Gniezno, ul. Bolesława Chrobrego 32

696 770 333

gniezno@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Kim jesteśmy?

VisionOptyk Gniezno to nowoczesny gabinet optometryczny optyczny, który daje możliwość doboru oprawek oraz wykonania profesjonalnego badania wzroku wykonywanego przez optometrystę. Pacjenci mogą u nas nie tylko zbadać swój wzrok, realizować recepty okularowe, ale wybrać odpowiednie dla siebie oprawki.

Zapraszamy do naszego salonu w Gnieźnie na bezpłatne badanie wzroku!

Okulista Gniezno czy Optometrysta?

Do okulisty wybieramy się, kiedy pojawią się problemy z widzeniem, gdy występują regularne bóle głowy czy też oczu, a także, gdy zostają stwierdzone nieprawidłowości w obrębie narządu wzroku. Optometrysta natomiast jest odpowiedzialny za badanie, a następnie diagnozowanie wad wzroku. Zadaniem optometrysty jest również zadbanie o prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku oraz odpowiednią jakość widzenia. Optometrysta to specjalista, którego głównym przedmiotem wykształcenia oraz działności jest korekcja wad wzroku. W gabinecie VisionOptyk w Gnieźnie czekają na Państwa doświadczeni optometryści.

Badania okulistyczne Gniezno

W salonie VisionOprtk w Gnieźnie nie prowadzimy gabinetu okulistycznego. Badanie wzroku powierzamy doświadczonym optometrystom, którzy wykonują je bardzo precyzyjnie. Zajmują się również oni korygowaniem różnorodnych wad takich jak: dalekowzroczność oraz krótkowzroczność, astygmatyzm, zez jawny czy ukryty oraz innych nieprawidłowości układu wzrokowego. Optometrysta ma na celu poprawić jakość widzenia pacjenta.

W zależności jaki jest wynik badań wzroku dobierane są odpowiednie soczewki kontaktowe czy też szkła okularowe – miękkie lub też twarde, tak by pacjent miał pełen komfort noszenia i cieszył się najlepszą ostrością widzenia.

Zapraszamy do zapisów na wizytę u optometrystów w Gnieźnie!

Okulista Gniezno prywatnie

Pacjenci którzy wymagają konsultacji okulistycznej nie są zostawiani bez opieki. Zawsze polecamy im okulistów z którymi współpracujemy. Jeśli pacjent posiada choroby oczu, które wymagają badania okulistycznego służymy wsparciem.

Okulista sprawdzi się w takich przypadkach jak:

  • zapalenie spojówki
  • zapalenie rogówki
  • problemy o w odróżnianiu kolorów (nagłe)
  • pojawiająca się plama w centrum pola widzenia
  • choroby takie jak np. jaskra, zaćma
  • wylew krwi w oku
  • usunięcie ciała obcego w oku
  • zabieg lub operacja chirurgiczna

Okulista dziecięcy Gniezno

Prowadzimy dobór korekcji wzroku u dzieci. W przypadkach, gdy niezbędne jest wsparcie okulisty – polecamy zaufanego i sprawdzonego specjalistę w Gnieźnie, który specjalizuje się w leczeniu chorób małych pacjentów.

 

Wirtualny spacer

VisionOptyk w Gnieźnie to salon optyczny z nowoczesnym gabinetem optometrysty. Zapewniamy komfortowe warunki podczas badanie wzroku. U nas mają Państwo możliwość dobrać najbardziej spersonalizowane okulary dla siebie oraz wykonać bezpłatne badanie wzroku. Zapraszamy do naszego salonu w Gnieźnie.

Lokalizacja gabinetu

Salon VisionOptyk w Gnieźnie jest zlokalizowany w samym centrum miasta przy ul. Bolesława Chrobrego 32. Jesteśmy dosłownie kilkaset metrów od rynku w Gnieźnie.

Okulista Gniezno opinie

Salon VisionOptyk w Gnieźnie to setki zadowolonych pacjentów. Dzięki wysokiej jakości obsłudze oraz doświadczeniu i wykształceniu optometrstów pomagamy zadbać o dobre widzenie i wzrok każdego pacjenta. Optometrysta to właściwy wybór, jeśli chcemy zadbać o dobre widzenie.

Dobry okulista Gniezno - kiedy jest potrzebny?

W wielu przypadkach nie jest konieczna konsultacja okulisty. Optometrysta z powodzeniem poradzi sobie z wykonaniem prawidłowego badania wzroku. Salon VisionOptyk w Gnieźnie dobiera najbardziej spersonalizowane okulary. Zapraszamy do naszego salonu i zarezerwowania terminu wizyty na badanie okulistyczne w Gnieźnie. Warto również pamiętać o okresowych badaniach wzroku i jego systematycznej kontroli.