Okulista Śrem

Plac 20 Października 5B, 63-100 Śrem

696 770 330

srem@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Kim jesteśmy?

VisionOptyk to przyjazny i innowacyjny gabinet optometryczny w Śremie, który oferuje precyzyjne badanie wzroku, opiekę doświadczonych optometrystów oraz bardzo szeroki wybór opraw okularowych.

Zapraszamy do naszego salonu w Śremie na bezpłatne badanie wzroku!

Okulista Śrem czy Optometrysta?

Salony VisionOptyk nie są gabinetami okulistycznymi. Dbamy jednak o to aby z jak największą troską zajmować się wzrokiem naszych klientów. Optometryści którzy przyjmują w naszym salonie są odpowiedzialni za korekcję wad wzroku oraz za prawidłową higienę widzenia. Optometrysta to zawód, który należy do systemu ochrony zdrowia. Zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku wykonywane przez najlepszych optometrystów w mieście.

Badanie okulistyczne Śrem

W naszym gabinecie VisionOptyk w Śremie nie wykonujemy wszystkich badań okulistycznych. Przeprowadzamy badania optometryczne, które polegają na szczegółowym pomiarze wady wzroku oraz dobraniu odpowiednich okularów lub soczewek kontaktowych. Optometrysta koryguje zarówno krótkowzroczność, jak i dalekowzroczność. Leczy wady wzroku takie jak: astygmatyzm, zez, zaburzenia akomodacji czy też inne dysfunkcje układu wzrokowego.

Optometrysta w odpowiedzi na wyniki badań dobiera spersonalizowane szkła okularowe lub soczewki. W salonie VisionOptyk dbamy o wzrok stawiamy go na 1 miejscu. Zapraszamy do zapisów na wizytę u optometrystów w Śremie!

Okulista Śrem prywatnie

Każdemu z pacjentów który wymaga opieki okulisty – polecamy jednego ze współpracujących z nami okulistów. Wszelkie choroby oczu które wymagają konsultacji okulistycznej, nie są przez nas bagatelizowane.

Okulista będzie pomocny w takich przypadkach jak:

  • zapalenie spojówki lub rogówki
  • nagłe problemy o w odróżnianiu kolorów
  • plama w centrum pola widzenia
  • leczenie chorób oczu takich jak np. jaskra, zaćma
  • wylew krwi w oku
  • konieczność usunięcia ciała obcego w oku
  • zabieg chirurgiczny

Okulista dziecięcy Śrem

W VisionOptyk pracujemy nad dobrem korekcji wzroku u dzieci. Jeśli jednak mamy styczność z przypadkami gdzie niezbędna jest pomoc okulisty dziecięcego – zawsze polecamy najlepszych okulistów w Śremie, których profesją jest leczenie chorób oczu u najmłodszych.

Wirtualny spacer

Zapraszamy do salonu optycznego w Śremie, gdzie czeka na Państwa nowoczesny i dobrze wyposażony gabinet optometryczny. Pacjenci mają możliwość wykonania u nas szczegółowego badania wzroku oraz wybrania idealnie pasujących okularów spośród setek modeli i aktualnych kolekcji opraw okularowych. VisionOptyk w Śremie to renomowany salon optyczny!

Lokalizacja gabinetu

Salon optyczny VisionOptyk w Śremie znajduje się w centrum miasta przy placu 20 października 5B, bezpośrednio obok Ratusza w Śremie.

Okulista Śrem opinie

Nie posiadamy w ofercie badania okulistycznego wzroku, niemniej jednak badanie optometryczne wykonywane przez naszych specjalistów pomaga utrzymać wzrok w dobrym stanie. Wykonywane przez naszych optometrystów badanie, jest wskazane aby precyzyjnie dobrać korekcje okularową do wady wzroku.

Dobry Okulista Śrem - kiedy jest potrzebny?

Nie zawsze problem z widzeniem oznacza konieczność wizyty u okulisty. W wielu przypadkach może okazać się pomocne wsparcie optometrysty. W VisionOptyk można umówić się na bezpłatne badanie wzroku u jednego z naszych doswiadczonych optometrystów. Zachęcamy do zarezerwowania terminu na specjalistyczne badanie. Warto je wykonać nie tylko kiedy doskwierają nam problemy z widzeniem, ale również w ramach profilaktyki dla zdrowia naszych oczu.