badanie-wzroku-Swarzedz-okulary-soczewki-korekcyjne-optyk-swarzedz

Okulista Swarzędz

os. Działyńskiego 1H, 62-020 Swarzędz

696 609 500

swarzedz@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

VisionOptyk w Swarzędzu to nowoczesny gabinet optometryczny, który dba o zdrowe i komfortowe widzenie klientów. W salonie posiadamy specjalistyczny sprzęt do badania wzroku, które wykonują najlepsi optometryści.

Zapraszamy do naszego salonu w Swarzędzu na bezpłatne badanie wzroku!

Okulista Swarzędz czy Optometrysta?

Okulista od optometrysty różni się zakresem działania. Okulista jest odpowiedzialny za leczenie chorób oczu, za diagnostykę oraz rozpoznawanie korekcji wad wzroku. Optometrysta również dba o prawidłowe funkcjonowanie wzroku oraz o utrzymanie idealnej ostrości widzenia. Dopasowuje on okulary korekcyjne lub też soczewki oraz wystawia na nie receptę. Optometrysta poradzi sobie również z diagnozowaniem i leczeniem wad dotyczącym krótkowzroczności, dalekowzroczności czy też astygmatyzmu. W gabinecie VisionOptyk w Swarzędzu czekają na Państwa doświadczeni optometryści.

Badanie okulistyczne Swarzędz

Chcieliśmy podkreślić, że nie podejmujemy się czynności, które leżą po stronie okulisty. Nasi optometryści pomogą we właściwym doborze korekcji wad wzroku. Są również odpowiedzialni za korygowanie takich wad jak dalekowzroczność oraz krótkowzroczność. Dodatkowo zajmują się takimi wadami jak astygmatyzm, zez jawny, ukryty oraz innymi dysfunkcjami układu wzrokowego.

Na podstawie wyników badań wzroku dobierane są odpowiednie soczewki kontaktowe szkła okularowe – miękkie czy też twarde, tak by pacjent czuł pełen komfort i mógł cieszyć się dobrym widzeniem.

Zapraszamy do zapisów na wizytę u optometrystów w Swarzędzu!

Okulista Swarzędz prywatnie

Jeśli w specjalnych przypadkach jest niezbędna pomoc okulisty – zawsze polecamy naszym klientom specjalistów z którymi współpracujemy. Nie zostawiamy naszych pacjentów ich bez opieki, jeśli są to choroby oczu, które wymagają konsultacji okulistycznej.

Okulista będzie przydatny w takich przypadkach jak:

  • zapalenie spojówki lub rogówki
  • nagłe problemy o w odróżnianiu kolorów
  • plama w centrum pola widzenia
  • zabieg chirurgiczny
  • konsultacja i diagnoza chorób oczu takich jak np. jaskra, zaćma
  • wylew krwi w oku
  • potrzeba usunięcia ciała obcego w oku

Okulista dziecięcy Swarzędz

Oferujemy również dobór korekcji wzroku u dzieci. Jeśli jednak stwierdzimy, że w przypadku najmłodszych niezbędna jest konsultacja okulisty dziecięcego – polecimy najlepszych specjalistów w Swarzędzu zajmujących się w leczeniu chorób oczu u najmłodszych.

Lokalizacja gabinetu

Gabient optometryczny zlokalizowany jest przy os. Działyńskiego 1H, w bliskim sąsiedztwie sklepów sieci: Pepco, Żabka, Biedronka. W łatwy sposób można dotrzeć do salonu VisionOptyk w Swarzędzu również komunikacją miejską. Zapraszamy!

Nasz salon optyczny oferuje bardzo duży wybór opraw okularowych oraz, ale również usługi optometrysty. Optometrysta jako specjalista w zakresie ochrony zdrowia, skupia się na rozwiązywaniu problemów wzroku.

Dobry okulista Swarzędz - kiedy jest potrzebny?

Nie w każdej sytuacji pomoc okulisty jest konieczna. Optometrysta będzie równie pomocny podczas wykonania profesjonalnego badania wzroku. W salonie VisionOptyk w Swarzędzu troszczymy się o wzrok naszych pacjentów, wykonując szczegółowe badania wzroku. Zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania terminu wizyty na badanie okulistyczne w Swarzędzu. Wizyta u optometrysty jest zalecana, kiedy zauważą u siebie Państwo problemy z widzeniem takie jak: gorsze widzenie, nieostry i rozmazany obraz, pieczenie czy ból oczu. Warto pamiętać o regularnej kontroli wzroku i jego systematycznym badaniu.