Okulista Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska, ul. Wiosny Ludów 4

696 777 557

sroda@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Kim jesteśmy?

VisionOptyk w Środzie Wielkopolskiej to innowacyjny gabinet optometryczny, w którym można nie tylko wykonać badanie wzroku, ale również dobrać oprawki oraz zrealizować receptę okularową. Szczegółowe badanie wzroku wykonują w naszym salonie wykwalifikowani optometryści.

Zapraszamy do naszego salonu w Środzie Wielkopolskiej na bezpłatne badanie wzroku!

Okulista Środa Wielkopolska czy Optometrysta?

Salon VisionOptyk w Środzie Wielkopolskiej nie jest gabinetem okulistycznym. Okulista podczas wizyty nie tylko zajmuje się leczeniem oczu i diagnostyką, ale również bada korekcje wad wzroku i przeprowadza zabiegi. Optometrysta z kolei to specjalista, który dobiera korekcję optyczną do wady wzroku (chodzi tu zarówno o okulary, jak i soczewki). Zdecydowanie warto do niego się wybrać, jeśli mamy trudności z prawidłowym widzeniem. W gabinecie VisionOptyk w Środzie Wielkopolskiej pracują wyłącznie doświadczeni optometryści.

Badanie okulistyczne Środa Wielkopolska

Chcieliśmy zaznaczyć, że nasi specjaliści nie wykonują czynności które należą do kompetencji okulisty. Optometryści salonu VisionOptyk służą pomocą przy właściwym doborze korekcji wady wzroku. Monitorują i korygują wady związane z dalekowzrocznością oraz krótkowzrocznością. Poza tym skupiają uwagę na takich wadach jak: astygmatyzm, zez jawny, ukryty, zaburzenia akomodacji oraz inne nieprawidłowości wzrokowe.

Na podstawie wyników badań optometrysta dobiera odpowiednie szkła okularowe czy kontaktowe soczewki. Pomoże również dobrać idealne oprawy tak aby pacjent czuł się w nich komfortowo.

Zapraszamy do zapisów na wizytę u optometrystów w Środzie Wielkopolskiej!

Okulista Środa Wielkopolska prywatnie

W niektórych, wyjątkowych przypadkach niezbędna jest pomoc okulisty. Wówczas polecamy naszym pacjentom, współpracujących z nami okulistów. Troska o wzrok każdego klienta jest dla nas najważniejsza. Nie zostawiamy nikogo bez opieki, jeśli problemy z widzeniem wymagają szerszej diagnostyki.

Okulista będzie niezbędny w takich przypadkach jak:

  • zapalenie spojówki lub rogówki
  • nagłe problemy o w odróżnianiu kolorów
  • plama w centrum pola widzenia
  • leczenie chorób oczu takich jak np. jaskra, zaćma
  • wylew krwi w oku
  • konieczność usunięcia ciała obcego w oku
  • zabieg chirurgiczny

Okulista dziecięcy Środa Wielkopolska

Salon VisionOptyk dba również o wzrok najmłodszych pacjentów. Dobieramy u dzieci korekcje wzroku. Jeśli jednak niezbędne okaże się wsparcie okulisty dziecięcego – polecimy zaufanego lekarza w Środzie Wielkopolskiej, który specjalizuje się leczeniem wzroku u dzieci.

Wirtualny spacer

Salon Vision Optyk to nowoczesny salon optyczny w Środzie Wielkopolskiej, gdzie w bardzo dogodnych warunkach wykonujemy badanie wzroku. Zapraszamy do naszego nowoczesnego gabinetu optometrysty. U nas mają Państwo możliwość dobrać najbardziej spersonalizowane okulary dla siebie oraz wykonać również bezpłatne badanie wzroku. Zapraszamy do naszego salonu w Środzie Wielkopolskiej.

Lokalizacja gabinetu

Salon Vision Optyk w Środzie Wielkopolskiej położony jest w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wiosny Ludów 4.

Okulista Środa Wielkopolska opinie

Optometrysta to nieoceniony specjalista, który z powodzeniem zadba fachowo o wzrok każdego pacjenta. Optometrysta to dobry wybór, jeśli myślimy o doborze korekcji okularowej do wady wzroku. Cieszymy się bardzo dobrą opinią w mieście. Średnia ocena naszego salonu w Google to 4,5!

Dobry Okulista Środa Wielkopolska - kiedy jest potrzebny?

Nie zawsze pomoc okulisty jest niezwłoczna. Optometrysta zawsze sprawdzi się jako specjalista od wzroku. Optometrysta dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie wprowadzić prawidłową korekcję wzroku i uchronić nas przed pogłębiającą się wadą widzenia. Pamiętajmy, że kontrolę u optometrysty warto wykonać nie rzadziej niż co 2 lata. Również, w sytuacji, kiedy zaobserwujemy u siebie jakiekolwiek niepokojące zmiany w widzeniu, takie jak: zamazany obraz, nieostre widzenie czy ból oczu.