6-VisionOptyk-Pobiedziska

Okulista Pobiedziska

ul. Kazimierza Odnowiciela 8, 62-010 Pobiedziska

696 616 516

pobiedziska@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 9.30-17.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

W salonie VisionOptyk w Pobiedziskach mogą Państwo liczyć na obsługą na najwyższym poziomie. Salon oferuje soczewki okularowe i oprawy w atrakcyjnych cenach. Badanie wzroku wykonywane jest przez doświadczonych optometrystów.

Zapraszamy do naszego salonu w Pobiedziskach na bezpłatne badanie wzroku!

Okulista Pobiedziska czy Optometrysta?

Okulista to specjalista zajmujący się leczeniem chorób oczu, diagnostyką oraz korekcją wad wzroku. Optometrysta natomiast to specjalista wykształcony w kierunku korekcji wad wzroku. Optometrysta to wysoce wyspecjalizowany zawód. W gabinecie VisionOptyk w Pobiedziskach swoim doświadczeniem i wsparciem służą nasi zaufani optometryści.

Badanie okulistyczne Pobiedziska

W naszym salonie nie zajmujemy się wykonywaniem czynności które leżą po stronie okulisty. Optometryści w ramach usługi pomagają we właściwym doborze korekcji do danej wady wzroku. Zajmują się korekcją dalekowzroczności, krótkowzroczności oraz astygmatyzmu, a także zeza jawnego i ukrytego oraz zaburzeń akomodacji.

W salonie dobierane są odpowiednie okulary oraz soczewki kontaktowe na podstawie wyniku badań wzroku. W ofercie naszego salonu optycznego znajdują Państwo różne modele i wzory opraw, tak aby każdy znalazł coś dla siebie, czuł się w swoich oprawkach wyjątkowo i komfortowo.

Zapraszamy do zapisów na wizytę u optometrysty w Pobiedziskach!

Okulista Pobiedziska prywatnie

Osobom które wymagają konsultacji u okulisty, polecamy lekarzy okulistów z którymi współpracujemy. Zależy nam aby każdy pacjent który do nas trafia, czuł się zaopiekowany. W przypadku gdy stwierdzimy, że pacjent wymaga wizyty u lekarza, pokierujemy go do odpowiedniego okulisty.

Konsultacja okulistyczna będzie niezbędna w przypadkach takich jak:

  • zapalenie spojówki lub rogówki
  • nagłe problemy o w odróżnianiu kolorów
  • plama w centrum pola widzenia
  • leczenie chorób oczu takich jak np. jaskra, zaćma
  • wylew krwi w oku
  • konieczność usunięcia ciała obcego w oku
  • zabieg chirurgiczny

Okulista dziecięcy Pobiedziska

Naszą ofertę kierujemy również do najmłodszych pacjentów. W salonie VisionOptyk zajmujemy się doborem korekcji wzroku u dzieci. W sytuacjach w których niezbędna jest pomoc okulisty dziecięcego, polecimy specjalistę w Koninie z którym współpracujemy.

Wirtualny spacer

Salon VisionOptyk w Pobiedziskach to komfortowy i nowoczesny salon optyczny. Pacjenci mają możliwość w przyjaznych warunkach wykonać bezpłatne badanie wzroku. Duży wybór opraw okularowych pozwala na dobranie najlepszych, spersonalizowanych okularów. Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Pobiedziskach.

Lokalizacja gabinetu

Salon VisionOptyk w Pobiedziskach położony jest w dogodnej lokalizacji. Gabinet jest zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Kazimierza Odnowiciela 8.

Okulista Pobiedziska Opinie

Salon VisionOptyk w Pobiedziskach to setki zadowolonych klientów. Cieszy nas każda pozytywna ocena na nasz temat i fakt, że coraz więcej pacjentów obdarza nas zaufaniem. U nas mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę optometrysty oraz idealne dobranie korekcji okularowej.

Dobry Okulista Pobiedziska - kiedy jest potrzebny?

Nie zawsze okulista to konieczność. W wielu przypadkach z powodzeniem poradzi sobie optometrsyta – który jako doświadczony specjalista wykona szczegółowe badanie wzroku. W naszym salonie VisionOptyk w Pobiedziskach dbamy o wzrok naszych wszystkich pacjentów. Zapraszamy do rezerwowania terminów wizyt. Warto zgłosić się do optometrysty nie tylko w przypadku problemów z widzeniem, ale również w ramach profilaktyki i regularnego badania wzroku.