Optometrysta Konin

Plac Wolności 2, 62-500 Konin

696 502 123

konin@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Optometrysta Konin

Nasz nowoczesny gabinet optometrysty działa w ramach salonu VisionOptyk w Koninie. Optometrysta to specjalista zajmujący się badaniem układu widzenia i korekcją wad wzroku, takich jak: krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm. Do zadań optometrysty należy także dobór właściwych soczewek korekcyjnych. Optometrysta wychwyci oraz będzie mógł pomóc w nieprawidłowościach w funkcjonowaniu układu wzrokowego, takich jak: astygmatyzm, zez jawny lub ukryty, zaburzenia akomodacji. W przypadku podejrzenia chorób oczu, które wymagają leczenia, nasz optometrysta skieruje pacjenta do okulisty. Mogą to być np. takie schorzenia jak: jaskra, zaćma, schorzenia siatkówki, zapalenie rogówki lub spojówki.

Optometrysta Konin Cennik

Wizyta w naszym gabinecie optometrystycznym jest bezpłatna w przypadku nabycia okularów korekcyjnych w naszym salonie. Warto zatem skorzystać z możliwości bezpłatnego sprawdzenia swojego wzroku.

Optometrysta dziecięcy Konin

Nasz optometrysta zajmuje się także dobrem korekcji wzroku u dzieci oraz osób dorosłych. Optometryści to specjaliści medyczni, którzy diagnozują i leczą problemy z oczami. Regularne wizyty u optometrysty są bardzo ważne w celu właściwej pielęgnacji oczu. Jeśli będziemy mieli jakiekolwiek podejrzenia, że konieczna jest pomoc okulisty dziecięcego – polecimy dobrych okulistów w Koninie specjalizujących się w leczeniu chorób oczu u najmłodszych.

Optometrysta Konin prywatnie

Optometrysta to specjalista gruntownie wykształcony w  kierunku korekcji wad wzroku oraz utrzymania prawidłowej higieny widzenia. Warto przy tym zaznaczyć, że optometrysta w świetle prawa to specjalista wykonujący samodzielny i regulowany zawód medyczny należący do systemu ochrony zdrowia. W gabinecie VisionOptyk w Koninie czekają na Państwa wyłącznie doświadczeni optometryści.

Wirtualny Spacer

Zapraszamy do naszego gabinetu optometrysty w Koninie. U nas skutecznie sprawdzą Państw swój wzrok, a my pomożemy w doborze pomocy optycznych.

Nasza lokalizacja

Nasz gabinet optometrysty mieści się w salonie VisonOptyk w Koninie przy ul. Placu Wolności nr 2.

Dobry optometrysta Konin opinie

Nasi dyplomowani, doświadczeni i wykształceni optometryści pomagają pacjentom zadbać o wzrok i dobre widzenie. Optometrysta to bez wątpienia najlepszy specjalista od korekcji wad wzroku i doboru właściwej korekcji okularowej.