optyk śrem

Optometrysta Śrem

Plac 20 Października 5B
63-100 Śrem

696 770 330

srem@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Optometrysta Śrem

Salon VisionOptyk w Śremie powstał w odpowiedzi na potrzeby naszych pacjentów. Stworzyliśmy w nim nie tylko salon, ale też gabinet optometryczny który wyposażony jest w nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Zapraszamy na badanie wzroku wykonane przez doświadczonego optometrystę. Optometrysta, to osoba która zawodowo zajmuje się badaniem układu widzenia i korekcją wad wzroku, takich jak: krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm. Optometrysta jest odpowiedzialny także za dopasowanie odpowiednich szkieł optycznych oraz sprawdza stopień zaawansowania wady wzroku. W przypadkach wymagających opieki okulistycznej, optometrysta pokieruje pacjenta do okulisty, który będzie pomocny w leczeniu chorób oka, takich jak: jaskra, zaćma, zapalenie rogówki, twardówki, tęczówki czy też zwyrodnienie plamki żółtej.

Optometrysta Śrem Cennik

Pacjenci korzystający z naszych usług, mają możliwość wykonania bezpłatnego badania wzroku oraz jednocześnie zamówić okulary korekcyjne. Zachęcamy do zadbania o swój wzrok i skorzystania z badania wzroku.

Optometrysta dziecięcy Śrem

W salonie VisionOptyk w Śremie dbamy również o wzrok najmłodszych. Nasi optometryści odpowiadają za dobór korekcji wzroku u dzieci. Badanie wzroku dziecka polegania na sprawdzeniu oczu i układu wzrokowego dziecka w celu wykrycia ewentualnych problemów.

Optometrysta Śrem prywatnie

Optometrysta to regulowany zawód który należy do systemu ochrony zdrowia. Optometrysta specjalizuje się w ocenie zdrowia narządu wzroku i określeniu charakteru i zakresu problemów oraz nieprawidłowości związanych ze wzrokiem. Optometryści w salonie VisionOptyk w Śremie odpowiadają również za dobór pomocy wzrokowych. Zapraszamy.

Wirtualny Spacer

Zapraszamy do salonu optycznego w Śremie, gdzie czeka na Państwa nowoczesny i dobrze wyposażony gabinet optometryczny. VisionOptyk w Śremie to renomowany salon optyczny!

Lokalizacja gabinetu optometrysty

Gabient optometryczny VisionOptyk w Śremie znajduje się w centrum miasta przy placu 20 października 5B, bezpośrednio obok Ratusza w Śremie.

Dobry optometrysta Śrem opinie

Salon optyczny VisionOptyk to wysoko oceniany i polecamy salon optyczny w Śremie, przy którym działa gabinet optometryczny. Cieszymy się bardzo dobrą oceną w Internecie. Zapraszamy do spotkania się z nami w Śremie!