największy-salon-optyczny-w-śremie-

Śrem

Plac 20 Października 5B
63-100 Śrem

696 770 330

srem@visionoptyk.pl

pn.-pt.: 10.00-18.00
sb. 10.00-13.00

Kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w okularach

Salon optyczny VisionOptyk znajdujący się w Śremie zaprasza do skorzystania z bezpłatnego badania wzroku. Badanie przeprowadzane jest w profesjonalnym gabinecie optometrycznym przez dyplomowanych optometrystów, którzy posiadają ogromne doświadczenie w badaniu wzroku pacjentów. Specjaliści ci posiadają wysokie umiejętności w zakresie doboru odpowiednich okularów i precyzyjnej korekcji wad wzroku. Posiadają wyższe wykształcenie medyczne, licencje i praktykę do wykonywania kompleksowych badań w celu diagnozowania wad wzroku i rozpoznawania zaburzeń widzenia. Potrafią zaproponować skuteczną terapię problemów z widzeniem oraz zapewnić dobrze dopasowane soczewki lub okulary jako optymalne rozwiązanie. Gabinet jest dobrze wyposażony w sprzęt renomowanych firm optycznych. Badanie wzroku jest kluczowym krokiem przed zamówieniem okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych i koniecznie należy je aktualizować, ponieważ wady wzroku zmieniają się z czasem.

Bezpłatne badanie wzroku Śrem

W salonie VisionOptyk w Śremie wykonujemy bezpłatne badanie wzroku! To doskonała okazja aby sprawdzić stan swojego wzroku.

Ile trwa kosztuje badanie wzroku?

Standardowa cena badania wzroku wynosi 100 zł. Obecnie badanie wykonujemy za 0 zł jeśli klienci zdecydują się na wykonanie okularów korekcyjnym w terminie do 3 miesięcy od daty wykonania badania wzroku.

Czy jest obowiązek zakupu okularów?

Co ważne, nie ma obowiązku zakupu okularów. W przypadku chęci realizacji zlecenia okularów w przyszłości recepta pozostaje w kartotece gabinetu i czeka na Państwa w przyszłości. W przypadku chęci wykupu recepty bez wykonywania okularów, koszt wynosi 100 zł. Dokonujemy również zwrotu tej kwoty, jeżeli zrealizują Państwo zakup okularów w naszym salonie w przyszłości tak aby badanie pozostało dla Państwa bezpłatne!

Komputerowe badanie wzroku

Profesjonalista zwany optometrystą przeprowadza dokładne badania, aby wykryć wszelkie wady wzroku i wskazać nieprawidłowości w widzeniu. Podczas wizyty w gabinecie VisionOptyk, komputerowe badanie wzroku jest tylko jednym z aspektów pełnego badania wzroku. Czasami poleganie tylko na komputerowym teście wzroku może nie wystarczyć, gdyż jest on traktowany jako ocena wstępna. Do pełnej diagnozy należy dodać inne badania przeprowadzone przez specjalistę.

Badanie wzroku u dziecka - Śrem

W gabinecie VisionOptyk w Śremie optometryści przeprowadzają badania wzroku u dzieci od około 10 roku życia, a u tych, które nosiły już okulary, od około 6 roku życia. Zaleca się umówienie konsultacji w przypadku zauważenia jakichkolwiek zmian w zachowaniu lub wyglądzie dziecka. Niezwykle ważne jest, aby regularnie badać oczy dzieci, ponieważ często nie są one w stanie zakomunikować problemów ze swoim wzrokiem. VisionOptyk oferuje bezpłatne badanie wzroku dla dzieci w Śremie.

Ważne – umawianie dzieci poniżej 16 roku życia tylko telefonicznie!

Dzieci poniżej 16 roku życia należy umawiać telefonicznie ze względu na konieczność umówienia odpowiedniego specjalisty oraz wcześniejsze godziny badań dzieci.

Ważne – umawianie dzieci, które nigdy wcześniej nie nosiły okularów

W przypadku młodych dzieci, które nie nosiły wcześniej okularów, konieczna może okazać się wcześniejsza wizyta bezpośrednio u okulisty z koniecznością zakropienia oczu.

Wirtualny Spacer

W nowoczesnym gabinecie przeprowadzamy badanie wzroku, gdzie w przyjaznych warunkach zajmie się Państwem doświadczony i wyspecjalizowany  optometrysta.

Badanie wzroku Śrem

Salon optyczny VisionOptyk w Śremie znajduje się w centrum miasta przy placu 20 października 5B, bezpośrednio obok Ratusza w Śremie.

Badanie Wzroku - niekonieczne u nas!

\na podstawie zewnętrznych recept (zewnętrznych badań) również realizujemy zlecenia na zakup okularów. W takiej sytuacji nie ma konieczności wykonywania badań w naszym salonie.

Badanie Wzroku Śrem (prywatnie)

W VisionOptyk w Śremie zapewniamy klientom bezpłatne badanie wzroku przeprowadzone przez wyspecjalizowanego optometrystę. Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesne urządzenia i komfortowe udogodnienia dla pacjentów. Zajmujemy się zarówno dorosłymi, jak i dziećmi, a w naszym asortymencie oprócz badań okulistycznych znajdują się oprawy renomowanych i mniej znanych marek. Nasza wiedza polega na pomocy klientom w doborze odpowiednich okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych oraz okularów przeciwsłonecznych. Oferujemy liczne rabaty i promocje na okulary, a także polecamy najnowsze, innowacyjne powłoki okularowe. Dzięki różnorodności dostępnych modeli zapewniamy, że każdy znajdzie okulary wygodne, modne i stylowe.

Jak wygląda badanie?

Badanie wzroku polega na doborze odpowiednich soczewek korekcyjnych, czyli takich które pozwalają pacjentom widzieć w sposób dla nich najlepszy  – dający ostrość widzenia oraz poprawiający komfort ich funkcjonowania. Podczas badania optometrysta sprawdza także rozstaw źrenic – konieczny do przepisania prawidłowych szkieł korekcyjnych.

Badanie wzroku – wyniki i interpretacja

Wyniki badania wzroku dostępne są od razu po badaniu. Optometrysta wyjaśni Państwu zapisy badania, w tym. m.in. sfery (moc), ewentualnie cylindry oraz oś cylindra.

 

Ile trwa badanie?

Badanie nie trwa długo – około pół godziny. W tym czasie optometrysta dobierze odpowiednie szkła korekcyjne oraz wypisze receptę na szkła okularowe. Co ważne, ponieważ cenimy Państwa czas – u nas pacjenci umawia są na konkretne godziny, tak aby uniknąć czekania w kolejkach.

Czy badanie wzroku boli?

Podstawowe badanie wzroku jest bezbolesne, dlatego nie mają się Państwo czego obawiać.

Jak przygotować się do badania wzroku?

W naszym poradniku podpowiadamy jak przygotować się do badania wzroku. Poradnik jest źródłem wielu cennych wskazówek i informacji.