Burberry okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Burberry.

Burberry to znana i ceniona marka modowa z Anglii z bogatą historią tworzenia luksusowych płaszczy i skórzanych akcesoriów, które od dziesięcioleci zdobywają popularność wśród bywalców czerwonych dywanów. Tradycją stało się nawet, że angielska rodzina królewska zaopatruje się w ubrania właśnie u Burberry. Podczas gdy marka słynie z trenerów, butów i torebek, rozszerzyła się również o stylowe okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne z ich globalnie rozpoznawalnym wzorem.

Dom mody Burberry ugruntował swoją pozycję jako znaczący symbol angielskiego stylu. Z dumą prezentuje swoje brytyjskie dziedzictwo i aktywnie promuje lokalny styl życia i ubioru. Kreacje Burberry są uważane za uosobienie angielskiego szyku. Dom mody od wielu dekad posiada certyfikat Royal Warrant, co świadczy o jego związku z brytyjską monarchią. W ostatnich latach otrzymał również Nagrodę Królowej dla Przedsiębiorczości za sukcesy w promowaniu eksportu brytyjskiej odzieży. Mając tak prestiżowe rekomendacje, nie dziwi fakt, że projektanci Burberry stawiają na typowo angielski charakter swoich projektów.

Oprawki Burberry wytwarzane są w partnerstwie z prestiżowym, włoskim producentem Luxottica, która odpowiada również za ekskluzywne marki takie jak Ray-Ban, Prada, Miu Miu, Dolce & Gabbana, Oakley, Persol czy Versace.

Kolekcja okularów Burberry to doskonałe połączenie wyrafinowanego wzornictwa i wiedzy technicznej. Tradycja marki jest starannie zachowana poprzez włączenie klasycznych elementów w nowe i innowacyjne sposoby, nadążając za najnowszymi trendami. Oprawki w ich kolekcji często posiadają ikoniczne kolory tartanu, które stały się synonimem marki. Oprawki te emanują poczuciem klasycznej elegancji, jednocześnie prezentując nowoczesny i buntowniczy styl, który doskonale odzwierciedla indywidualną osobowość użytkownika. Ponadto każda para okularów Burberry jest wykonywana ręcznie, co zapewnia, że otrzymujesz całkowicie oryginalny i niepowtarzalny produkt.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Burberry?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.