Mertz okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Mertz.

Okulary Mertz

Od samego początku kolekcja Mertz dąży do oferowania produktów, które pozwalają zarówno optykowi, jak i ostatecznemu klientowi wyrazić różnicę oraz indywidualność. Do produkcji okularów firma używa jedynie klasycznych materiałów. Są to wysokiej jakości: stal laboratoryjna, płytki z acetatu w różnych kolorach oraz komponenty mechaniczne od najlepszych dostawców.

Mertz – filozofia marki

Firma Mertz Eyewear została założona przez pasjonatów mody okularowej, którzy od ponad 10 lat są obecni na rynku optycznym.
Gromadząc doświadczenie i analizując potrzeby rynku, firma postanowiła sprostać oczekiwaniom i zaoferować produkty, które charakteryzują się: wyjątkową jakością wykonania, unikalnym wyglądem, interesującym designem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wszystko w zgodzie z aktualnymi trendami mody i kanonami piękna. Atrakcyjne ceny to przewaga firmy Mertz.

Oprawki Mertz

Mertz Eyewear prezentuje swoim klientom modele oprawek inspirowanych różnymi okresami mody. Wśród oferowanych modeli można znaleźć zarówno klasyczne, jak i awangardowe wzory. Projektanci marki, tworząc interesujące projekty, chcieli dotrzeć do klientów, ale także wyróżnić się spośród ofert innych firm na rynku. Zdecydowanie marka Mertz jest dla osób które lubią być blisko natury oraz cenią sobie połączenie nowoczesności z tradycją.

 

 

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Mertz?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.