Furla okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Furla.

Furla to znana włoska firma, która została założona przez Aldo Furlanetto w Bolonii w 1927 roku. Marka słynie z produkcji wysokiej jakości galanterii skórzanej, a ostatnio rozszerzyła swoją linię produktów o wyjątkowe kolekcje oprawek korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Pierwszy sklep FURLA został otwarty w Bolonii przy Via Ugo Bassi w 1955 roku i działa do dziś. Firma jest firmą rodzinną od lat 70-tych, ma ponad 300 sklepów w 70 różnych krajach i jest znana z tradycyjnego rzemiosła, wiedzy, poczucia piękna i innowacyjnych projektów. Furla reprezentuje klasyczne włoskie wzornictwo z subtelną mieszanką współczesnych trendów. Marka jest symbolem dbałości o szczegóły, skupiając się na wysokiej jakości, współczesnej estetyce projektowania. Furla reprezentuje jakość, kolor, kreatywność, radość i współczesny włoski styl życia. Jest synonimem wyrafinowania i elegancji.

Zakres produktów marki Furla obejmuje: portfele, chusty, torebki, buty i okulary. Twarzą jednej z kampanii była Anja Rubik, a wśród jej miłośników są Tamara Arciuch, Katarzyna Figura i Katarzyna Cichopek. Marka oferuje okulary, które są barwne i trendy, a jednocześnie w klasycznych i wygodnych kształtach. Furla kojarzy się z nowoczesnością, radością i zabawą, a z drugiej strony z luksusem i wysoką jakością.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Furla?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.