Tommy Hilfiger okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Tommy Hilfiger.

Tommy Hilfiger wychował się w irlandzkiej rodzinie katolickiej mieszkającej w Elmirze, w stanie Nowy Jork. Jest drugim w kolejności z dziewięciorga rodzeństwa. Nie planował kariery w modzie, interesował się raczej piłką nożną, a rodzice pragnęli, by ich syn został inżynierem. Mimo początkowego braku zainteresowania tą gałęzią, Tommy uwielbiał muzykę rockową i styl towarzyszący jej fanom. W małym miasteczku trudno było dostać modne w latach siedemdziesiątych dzwony, które młody projektant postanowił sprowadzać z Nowego Jorku do rodzinnej Elmiry.

W ostatniej klasie liceum Tommy postanowił otworzyć własny butik o nazwie People’s Place, będący miejscem spotkań miejscowej młodzieży. Hilfiger wraz z partnerem biznesowym przywozili ubrania z Nowego Jorku i sprzedawali lokalnym mieszkańcom. Kultowe kolory Tommy Hilfiger zostały rozszerzone na asortyment akcesoriów, w tym kapelusze, szaliki i okulary przeciwsłoneczne, a także oprawki okularów. Oprawki te zawierają kombinację ciemnego błękitu, bieli i czerwieni lub mogą być wybrane tylko w jednym z tych kolorów. Tommy Hilfiger oferuje okulary dla mężczyzn w różnych kolorach, w tym szary, brązowy, czarny, złoty i srebrny. Taki wybór pozwala na dobranie idealnej oprawy na każdą okazję, niezależnie od tego, czy preferujesz szersze czy minimalistyczne oprawki.

Co doprowadziło do sukcesu marki? Choć dobry marketing, wpływowi biznesmeni i gwiazdy z pewnością odegrały pewną rolę, to marzenia twórcy były siłą napędową globalnej rozpoznawalności marki. Jak wspomina Hilfiger w swojej biografii, jego aspiracje do zdobycia fortuny, luksusowego życia i zostania gwiazdą rocka były tym, co napędzało jego sukces. Wyobrażał sobie, że pływa na jachcie na Bahamach, czuje wiatr na twarzy i słyszy, jak podnoszone są żagle. Mógł zobaczyć białe chmury na tle błękitnego nieba, gdy patrzył na maszt. Te marzenia sprawiły, że jego sukces stał się rzeczywistością.

Tommy Hilfiger znany na całym świecie, to synonim amerykańskiego stylu. Zaczęło się od tworzenia ubrań inspirowanych stylem uniwersyteckim, a następnie rozszerzyło swoją działalność o odzież casualową i luksusową, która przemawia do młodych ludzi i subkultur muzycznych. Dziś Tommy Hilfiger to globalnie rozpoznawalna marka, której ikoniczne trójkolorowe logo reprezentuje wysokiej klasy kolekcje odzieży i akcesoriów.

 

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Tommy Hilfiger?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.