Jai Kudo okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Jai Kudo.

Firma JAI KUDO rozpoczęła działalność w Polsce w pierwszej dekadzie XXI wieku. Od samego początku stawiała sobie bardzo ambitne cele. Założeniem firmy było przekonanie Polaków do marki nie tylko jakością i ceną, ale także wyraźną postawą pro-klient oraz szerokim asortymentem produktów. Zaangażowanie i misja firmy zostały docenione przez optyków i właścicieli sklepów optycznych, którzy szybko utworzyli duże grono zaangażowanych partnerów biznesowych.

Okulary Jai Kudo

Oferta Jai Kudo obejmuje całą gamę produktów poprawiających wzrok i komfort życia: jednoogniskowe i progresywne okulary, do pracy przy komputerze, nauki, codziennego użytku, kilka rodzajów powłok oraz bardzo szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych. Ponadto kolekcje które są tworzone zawierają oprawki stworzonych specjalnie dla polskiego klienta, w tym unikalne model JAI KUDO HANDMADE wykonane ręcznie.

Oprawki Jai Kudo

Jai Kudo wyznaje założenie, że idealna oprawka musi nie tylko idealnie pasować ale również powinna się wyróżniać. Tworzy dla ludzi i z myślą o nich. Inspiracją dla marki są emocje, praca oraz codzienne życie we wszystkich zakątkach Polski. Projekty które powstają są dedykowane odbiorcom, którzy doceniają najwyższą jakość produktów i chcą się wyróżniać oraz wyrazić swoją osobowość. Specjalnie dla nich marka Jai Kudo łączy modę i sztukę z doskonałym rzemiosłem, tworząc wyjątkowe kolekcje kolorowych oprawek o unikalnych kształtach.

Jai Kudo – marka

Firma Jai Kudo to jedna z niewielu europejskich firm mających swoją własną produkcję w Polsce. Polscy twórcy znani ze swej sumienności i precyzji składają i polerują oprawki każdego dnia ręcznie, dbając przy tym o każdy detal produktu. Produkty marki Jai Kudo łączy to, co naprawdę ważne w życiu: pasję, wizję, cel oraz zaangażowanie.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Jai Kudo?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.