Ralph Lauren okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Ralph Lauren.

Marka Ralph Lauren jest na rynku od 1968 roku, utrzymując swoją pozycję jako najwyższej klasy marka odzieżowa przez pół wieku. Niezależnie od tego, czy chodzi o swobodną koszulkę polo czy wyrafinowany garnitur, nazwa Ralph Lauren jest synonimem najwyższej jakości i klasy. Oprócz ubrań Lauren produkuje też kosmetyki (w tym perfumy) oraz różne akcesoria odzieżowe i domowe. Polo Ralph Lauren to marka, która uosabia amerykańską elegancję, a konkretnie styl powszechnie spotykany na kampusach uniwersyteckich. Jednym z charakterystycznych symboli marki jest gracz polo, który jest wyraźnie widoczny w ich kolekcjach okularów. Zarówno w swoich liniach odzieżowych, jak i okularowych, Polo Ralph Lauren zwraca uwagę na szczegóły i tworzy atmosferę związaną z klasami wyższymi i amerykańską tradycją. Każda kolekcja ma styl preppy, który łączy się ze współczesnymi kolorami i kształtami.

 

 

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Ralph Lauren?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.