Harley Davidson okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Harley Davidson.

Harley Davidson to znana marka, która produkuje motocykle uznawane na całym świecie. Ci, którzy jeżdżą na motocyklach tej marki, są powszechnie rozpoznawani jako Harleyowcy. Jak to zawsze bywa na starcie losy nie należały do łatwych. Na początku założyciele i ich firma stanęli przed kilkoma wyzwaniami. William Sylvester Harley i Arthur Davidson rozpoczęli swoją podróż od przymocowania czterech silników do ramy roweru w garażu Davidsonów. Ich miłość do motocykli wciąż rosła i z pomocą braci Davidson, w 1903 udało się wypracować bardziej zaawansowany projekt. Ich pierwszy motocykl, „Silent Grey Fellow”, uważany jest za początek firmy. Początkowo motocykle marki nie sprzedawały się w dużych ilościach – w 1904 roku sprzedano zaledwie 8 sztuk. Co więcej, prototypy motocykli przypominały raczej motorowery niż współczesne pojazdy. Jednak założyciele firmy Harley Davidson dzielnie brnęli w swojej wizji firmy i dwa lata później zwiększyli sprzedaż motocykli prawie 6-krotnie.

Kolejnym krokiem ku wielkiej sławie stał się moment, gdy założyciele postanowili wprowadzić silniki w układzie V, które posiadały dwa cylindry rozchylone pod kątem 45°. Był to przełom w historii firmy, powodujący, że produkcja motocykli wzrosła do 1150 modeli rocznie. Harley-Davidson osiągnął z czasem stabilną pozycję na rynku. Obecnie zajmuje się nie tylko produkcją motocykli ale także różnego rodzaju akcesoriów i odzieży. Marka cieszy się ogromną popularnością również wśród klientów opraw okularowych. Oprawki korekcyjne marki Harley Davidson są proste, lekkie jak piórko i dostosowujące się do potrzeb. Metal wykorzystany do produkcji opraw sprawia, że okulary są lekkie, elastyczne, niesamowicie wygodne w noszeniu i podkreślają wygląd.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Harley Davidson?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.