GIGI Studios okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki GIGI Studios.

GIGI Studios, wcześniej znane jako GIGI Barcelona, to rodzinna firma z prawie 50-letnim doświadczeniem. Popularność ich produktów optycznych znacznie wzrosła w ostatnich latach, częściowo dzięki innowacyjnym i pięknym projektom ich oprawek zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Każda para okularów jest wykonywana przez wykwalifikowanych rzemieślników, co czyni je unikalnym produktem na dzisiejszym rynku. Wysokiej jakości materiały użyte w okularach GIGI, takie jak tytan i stal nierdzewna, sprawiają, że są one trwałe, lekkie i wygodne dla użytkownika. Zastosowanie wysokiej jakości octanów pozwala również na uzyskanie niesamowitych kształtów i kolorystyki, która obejmuje czerń, złoto, srebro, czerwień i pudrowy róż, co dodaje zmysłowego charakteru. Kolekcje okularów GIGI Studios przynoszą świeże ujęcie mody okularowej, z oprawkami, które charakteryzują się geometrycznymi kwadratowymi kształtami, które są duże, a jednocześnie subtelne i lekkie. Moda inspirowana stylem vintage to trend, który pozostanie. Dzięki unikalnym stylom i różnorodności, każdy użytkownik okularów może znaleźć coś, co pasuje do jego indywidualnego charakteru i stylu. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że okulary te będą nam towarzyszyć przez długi czas.

Zgodnie z filozofią firmy prostota jest kluczem do sukcesu. Gigi Studios jest pasjonatem najwyższej jakości i wyjątkowości wszechświata zakorzenionego w kreatywności, sztuce i kulturze.
Historia Gigi Studios:
Gigi Studios to historia hiszpańskiej rodziny, która zdobywała fachową wiedzę i doświadczenie z pokolenia na pokolenie. Dziadek Patricii Ramo założył jedną z pierwszych fabryk z oprawami okularowymi w 1962 roku w Poble Sec w sercu Barcelony.
Rękodzieło:
Każdy etap produkcji jest starannie wykonywany łącząc technologie z ręczną produkcją. Cały sekret Gigi Studios tkwi w szczegółach.
Oprawy okularowe Gigi Studios:
Przedstawiamy oprawy Gigi Studios. W najnowszej kolekcji wszystkie szczegóły są starannie dobrane z zachowaniem nuty fantazji. Wspaniałe kształty współgrają z różnymi kolorami i konturami. Oprawy są połączeniem sztuki i funkcjonalności.
Okulary przeciwsłoneczne Gigi Studios:
Okulary przeciwsłoneczne Gigi Studios to równowaga między wygodnym stylem a dodatkiem modowym. Okulary przeciwsłoneczne dostępne są w kilku rodzajach i kształtach: uniseksowe i ponadczasowe awiatory, zalotne kocie oko, geometryczne w formie prostokąta, kwadratu, koła.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki GIGI Studios?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.

okulary GIGI Studios