GIGI Studios okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki GIGI Studios.

Zgodnie z filozofią firmy prostota jest kluczem do sukcesu. Gigi Studios jest pasjonatem najwyższej jakości i wyjątkowości wszechświata zakorzenionego w kreatywności, sztuce i kulturze.

Historia Gigi Studios:
Gigi Studios to historia hiszpańskiej rodziny, która zdobywała fachową wiedzę i doświadczenie z pokolenia na pokolenie. Dziadek Patricii Ramo za- łożył jedną z pierwszych fabryk z oprawami okularowymi w 1962 roku w Poble Sec w sercu Barcelony.

Rękodzieło:
Każdy etap produkcji jest starannie wykonywany łącząc technologie z ręczną produkcją. Cały sekret Gigi Studios tkwi w szczegółach.

Oprawy okularowe Gigi Studios:
Przedstawiamy oprawy Gigi Studios. W najnowszej kolekcji wszystkie szczegóły są starannie dobrane z zachowaniem nuty fantazji. Wspaniałe kształty współgrają z różnymi kolorami i konturami. Nasze oprawy są połączeniem sztuki i funkcjonalności.

Okulary przeciwsłoneczne Gigi Studios:
to równowaga między wygodnym stylem a dodatkiem modowym. Okulary przeciwsło- neczne dostępne są w kilku rodzajach i kształ- tach: unisek- sowe i ponadczasowe awiatory, zalotne kocie oko, geometryczne w formie pros- tokąta, kwadratu, koła.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki GIGI Studios?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.

okulary GIGI Studios