TONNY okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki TONNY.

Oprawki Tonny

Tomasz Urban, założyciel marki TONNY, z sukcesem stworzył silną polską markę oferującą szeroką gamę opraw okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Dzięki pasji do projektowania pięknych opraw i fascynacji modnym designem, TONNY istnieje od 2003 roku. Marka oferuje różnorodne produkty okularowe, w tym modele męskie, damskie i unisex, a także oprawki do okularów przeciwsłonecznych i okulary dla dzieci.

Okulary Tonny

Z biegiem lat okulary Tonny ewoluowały z narzędzia terapeutycznego od korekcji oczu do ważnego elementu stylizacji. Marka TONNY oferuje szeroką gamę oprawek, która obejmuje modele dla mężczyzn, kobiet i unisex, a także okulary przeciwsłoneczne i oprawki dla dzieci. Zespół TONNY składa się z grupy projektantów i profesjonalistów, którzy ciężko pracują, aby dostarczać innowacyjne produkty najwyższej jakości. Dbałość o szczegóły jest przywiązywana na każdym etapie procesu tworzenia oprawek, przy użyciu najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Marka skierowana jest do osób świadomych mody i designu, aktywnych zawodowo i społecznie. Jest dla tych, którzy cenią swój wygląd i chcieliby, aby ich oprawki odzwierciedlały ich charakter.

 

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki TONNY?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.