Essilor okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Essilor.

Firma Essilor

Essilor powstał w 1972 roku z połączenia dwóch francuskich firm: Essel i Silor. Najbardziej znany produkt marki to soczewki Varilux. Od lat 80. XX wieku firma Essilor jest liderem na światowym rynku swojej branży i produkuje ponad 200 milionów soczewek rocznie

Essilor to zaufana marka której misją jest poprawa jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia. Firma Essilor rozwija się w produkcji i francuskim wzornictwie od 1849 roku. Oferuje szkła okularowe rekomendowane przez międzynarodowych specjalistów, opracowane z myślą o tym, by ludzie mieli możliwość wyrażać siebie, by mogli rozwijać swój potencjał oraz pracować. Dlatego też nieustannie tworzone są innowacyjne rozwiązania, tak aby proponowane przez markę Essilor soczewki były odpowiedzią na styl życia każdego z użytkowników.

Okulary Essilor

Okulary Essilor są rozwiązaniem, dedykowanym dla osób w każdym wieku i z różnymi wadami wzroku. Dzięki szerokiej gamie wielofunkcyjnych powłok zapewniają doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV i światłem emitowanym przez ekrany. Ponadto są odporne na zarysowania, kurz i bardzo łatwe do czyszczenia. Poprawiają komfort widzenia i są bardzo trwałe na lata.

Okulary progresywne Essilor

Marka Essilor ma za sobą wiele lat doświadczenia również w opracowywaniu progresywnych okularów. Seria Varilux to wysoko ceniona soczewka okularowa dla osób powyżej 40 roku życia, która daje możliwość łatwego widzenie na bliską, daleką i pośrednią odległość. Soczewki są dostępne w plastikowej, poliwęglanowej lub mineralnej wersji oraz z różnymi powłokami wzmacniającymi, takimi jak Crizal Sapphire UV. Są również dostępne w kilku wariantach, aby najlepiej sprostać potrzebom klientów.

Soczewki Essiolor

Marka Essilor od lat dąży do stworzenia soczewek okularowych gwarantujących najwyższą jakość i precyzję widzenia. Poza tym, że oferuje progresywne soczewki Essilor z linii Varilux, które zapewniają harmonijne i klarowne widzenie na różnych odległościach – proponuje również okulary Essilor Eyezen, dedykowane do pracy przy komputerze oraz fotochromowe szkła Transitions. Jednym słowem Essilor to synonim innowacji, zaawansowanych technologii i najlepszych rozwiązań, dzięki którym Twój wzrok będzie zawsze w idealnej formie!

 

 

 

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Essilor?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.