FILA okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki FILA.

Historia Marki Fila

Fila istnieje od ponad wieku i została założona przez braci Fila. Początkowo marka skupiała się na produkcji odzieży dla alpinistów. Jednak w latach 90. zyskała szeroką popularność dzięki współpracy ze znanymi raperami, takimi jak Tupac Shakur. Marka znana jest ze swojej spójnej stylistyki, która charakteryzuje się stonowaną paletą kolorów obejmującą głównie biel, granat i czerwień. Charakterystyczny styl Fila obejmuje również blokowe kombinacje kolorów i użycie logo. Fila jest starsza niż jej bardziej popularne odpowiedniki, takie jak Adidas, Nike, Puma i Reebok, a starsza jest tylko marka New Balance. Pomysłowość biznesowa braci pomogła im stworzyć odnoszącą sukcesy krajową firmę w ciągu dziesięciu lat od jej założenia. Jednak globalna ekspansja marki nastąpiła dopiero pół wieku później, kiedy projektant Enrico Frachey dołączył do zespołu Fila w 1968 roku.

W latach 90. kampanie reklamowe Fila z udziałem gwiazd sportu pomogły ugruntować pozycję marki jako globalnej. W tym czasie firma odniosła wielki sukces, a współpraca z Tupakiem Shakurem jeszcze bardziej zwiększyła jej popularność dzięki wydaniu odzieży i butów z dużą literą „F”. Fila była szeroko znana i łatwo dostępna, nawet w krajach takich jak Polska, które dopiero zaczynały otwierać się na świat. Jednak ostatecznie marka zniknęła z rynku na prawie trzy dekady, przyćmiona przez konkurentów takich jak Adidas czy Nike. Dziś Fila powraca z nową energią i entuzjazmem, a jej obecność na rynku do dziś jest najlepszym dowodem i gwarancją jakości.

Oprawki Fila

Jeśli preferujesz klasyczne i proste podejście do życia FILA to marka, która z pewnością przyciągnie Twoją uwagę jeśli chodzi o oprawki. Oprawy okularowe FILA wyróżniają się skrupulatną dbałością o szczegóły i wykończenie. Ponadto użytkownicy uwielbiają niezwykły komfort, jaki zapewniają okulary FILA, dzięki idealnym proporcjom, które zapobiegają ściskaniu. Dostępne są zarówno modele męskie, jak i damskie, a szczegółowe opisy produktów zawierają dokładne wymiary okularów, długość zauszników, szerokość oprawki i szerokość mostka.

Okulary Fila

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne FILA są dostępne w wielu ciemnych, stonowanych kolorach, takich jak niebieski, zielony i ciemnoczerwony. Ich oprawki wykonane są z najwyższej jakości metalu i polimeru, który jest nowoczesnym rodzajem plastiku. Produkty te zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie i są objęte dwuletnią gwarancją.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki FILA?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.