Diesel okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Diesel.

Twórca marki Diesel, Renzo Rosso rozpoczął swoją karierę już w wieku 15 lat szyjąc dżinsy. Kilka lat później rozpoczął on naukę w Padua gdzie uczył się wszystkiego o materiałach i szyciu. W roku 1976 Renzo rozpoczął pracę w Moltex, której właścicielem był Adriano Goldschmied.Po 2 latach pracy dla firmy jego ojciec wziął pożyczkę i wykupili wspólnie 40% firmy Moltex.Rosso zmienił nazwę firmy na Diesel oraz wszystkie wyprodukowane ubrania również zamienił na swoją markę. W roku 1985 wykupił on całość swojej firmy przez co stał się jedynym jej włascicielem.Rosso uważał, że uczył się marketingu od Amerykanów, kreatywności od Włochów i systemu działania od Niemców. Wszystko to pozwoliło mu na rozwój niesamowitej marki pod szyldem Diesel.

W 1996 roku rozpoczął on również rozbudowę swoich sklepów na całym świecie. Utworzył on swoje sklepy firmowe w : Nowym Jorku, San Fracisco, Rzymie i Londynie. W późniejszych latach Diesel rozszerzył również swój asortyment o różnego rodzaju akcesoria takie jak : okulary korekcyjne Diesel, okulary przeciwsłoneczne Diesel, torebki oraz paski.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Diesel?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.

okulary Diesel