Diesel okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Diesel.

Diesel – historia marki

Twórca marki Diesel, Renzo Rosso (Włoch) rozpoczął swoją karierę już w wieku 15 lat szyjąc dżinsy. Kilka lat później rozpoczął on naukę w Padwie gdzie uczył się wszystkiego o materiałach i szyciu. W roku 1976 Renzo rozpoczął pracę w Moltex, której właścicielem był Adriano Goldschmied. Po 2 latach pracy dla firmy jego ojciec wziął pożyczkę i wykupili wspólnie 40% firmy Moltex. Rosso zmienił nazwę firmy na Diesel oraz wszystkie wyprodukowane ubrania również zamienił na swoją markę. W roku 1985 wykupił on całość swojej firmy przez co stał się jedynym jej właścicielem. Rosso uważał, że uczył się marketingu od Amerykanów, kreatywności od Włochów i systemu działania od Niemców. Wszystko to pozwoliło mu na rozwój niesamowitej marki pod szyldem Diesel. W 1996 roku rozpoczął on również rozbudowę swoich sklepów na całym świecie. Otworzył on swoje sklepy firmowe w Nowym Jorku, San Francisco, Rzymie i Londynie. W późniejszych latach Diesel rozszerzył również swój asortyment o różnego rodzaju akcesoria takie jak: okulary korekcyjne Diesel, okulary przeciwsłoneczne Diesel, torebki oraz paski.

Okulary Diesel

Okulary przeciwsłoneczne marki Diesel są szczególnie godne uwagi ze względu na ich unikalne i nowoczesne projekty, a każdy element jest starannie wykonany, aby stworzyć spójny, ale nieoczekiwany wygląd. Odzież jest nie tylko stylowa, ale także wygodna, z naciskiem na odważne kolory, wyjątkową jakość i charakterystyczne detale. W szczególności okulary przeciwsłoneczne pokazują zaangażowanie marki w najnowocześniejsze wzornictwo, z uniwersalnymi kształtami, które zawierają przyciągające wzrok modyfikacje, zwłaszcza w oprawkach. Mimo że Diesel jest globalną marką sprzedawaną w 80-ciu krajach, wszystkie jej produkty są nadal wytwarzane wyłącznie we włoskich fabrykach. Produkty Diesel były dostępne tylko we Włoszech do 1981 roku, a teraz są znane jako jedne z najbardziej luksusowych towarów na świecie.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Diesel?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.

okulary Diesel