Prada okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Prada.

Prada to marka znana na całym świecie, kojarzona od lat z elegancją, ponadczasowym stylem który często wyznacza trendy. Nowoczesność, innowacyjność w połączeniu z tradycją to znak firmowy marki. Jednocześnie perfekcja i jakość z najwyższej półki. Technika której jest wierna Prada polega na ręcznym łączeniu wybranych elementów, co stanowi o unikatowości okularów – każda para jest jedyna w swoim rodzaju. Historia marki sięga 1913 roku kiedy to Marino Prada otworzył w Mediolanie w Galerii Vittorio Emanuelle II, ekskluzywny salon ze skórzanymi torbami, bagażami i akcesoriami. Wśród imponującej listy klientów sklepy znajdowali się arystokraci, dostojnicy i członkowie rodzin królewskich. Ponieważ Mario Prada uznawał prowadzenie tego biznesu za typowo męskie zajęcie, pałeczkę przekazał żeńskiej części rodziny. Obecnie firmą kieruje jego wnuczka Miuccia. To co wyróżnia markę Prada to awangardowe wzornictwo i komercyjny sukces. Świadczy o tym kolekcja Minimal Baroque, która osiągnęła spektakularny sukces i ma swoich miłośników na całym świecie.
Wnuczka Mario Prada, która przejęła firmę w 1978 roku, rozszerzyła portfolio firmy o kolekcję ubrań i tym samym podbiła świat mody, a Prada uznawana jest za luksus i prestiż do dziś. Wśród produktów tej marki znajdziemy produkcję galanterii, obuwia i okularów. Po Pradę jako synonim luksusu chętnie sięgają gwiazdy ekranu wśród nich Kate Moss, Rihanna czy Scarlett Johansson.

Oprawki Prada to idealna propozycja dla osób ceniących sobie oryginalność i ponadczasowy styl. Dla każdego kto chce się wyróżnić i zwrócić na siebie uwagę, zaskoczyć niebanalnym kształtem i zaskakującymi detalami. Perfekcja wykonania jak i nietypowe wzornictwo to również wizytówka marki. W ofercie marki znajdziemy klasyczne oprawy – prostokątne damskie i męskie, takie które podkreślają subtelnie spojrzenie tzw. “kocie oczy” oraz duże wyraziste modele. Każdy miłośnik okularów znajdzie coś indywidualnego dla siebie, z nutą ekstrawagancji.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Prada?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.