Morel okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne

Odkryj najnowszą kolekcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Morel.

Historia Morel to opowieść o rodzinie, której pasją jest tworzenie opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych od 1880 roku. Kreatywność, innowacyjność, zorientowanie na dbałość o detale to sposób, w jaki Morel wyraża swój kunszt na rynku optycznym. Morel to nie tylko nazwisko, Morel to także wspaniała historia, rzemiosło i ambicja bycia francuskim producentem. To mistrz profesji optycznej, który wyznacza standardy na światowych rynkach.

Kolekcja 1880 to nowe spojrzenie na ikony klasyki wśród modeli Morel, które zostały stworzone wiele lat temu. Stylowe i eleganckie oprawy oraz okulary z niezwykle oryginalnej kolekcji 1880 cechuje: wysoka jakość materiałów, dystyngowane detale i wyszukane rękodzieło.

Inspiracją do powstania kolekcji Öga jest skandynawskie wzornictwo. Okulary Öga to połączenie niezwykłej funkcjonalności, wyrafinowanych rozwiązań technologicznych nawiązujących do najlepszych projektów architektonicznych. Linia Öga to odpowiedni wybór dla najbardziej wymagających klientów!

Koali to oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne przeznaczone dla kobiet. Specjalnie z myślą o nich, Morel stworzył kolekcję pełną koloru i wysmakowanego designu. Koali to kobieca odsłona kreatywności o mistrzowskiej perfekcji wykonania, podana w eleganckiej formie.

Morel konsekwentnie podąża za innowacjami. Marka wciąż zaskakuje sięgając po niekonwencjonalne połącznia – niezwykła wygoda i zdumiewająco nowoczesny design. Tą filozofię działania odzwierciedla kolekcja Lightec: koncentracja czystej technologii! W najnowszej kolekcji, Morel sięga po nową technikę tworzenia frontów w druku 3D. Ta technologia pozwala tworzyć oprawy, które łączą w sobie surowość materiału, a zarazem miękkość wykończenia. Efekt końcowy, z połyskującymi metalowymi zausznikami, jest zachwycający: prawdziwa technologiczna perła!

Kolekcja Nomad to poszukiwanie kolorów i inspiracji w różnych zakątkach świata. Oprawy okularowe Nomad to połączenie odważnej kolorystyki, designu oraz niepowtarzalnego, pełnego energii stylu.

W asortymencie salonów optycznych visionoptyk.pl znajdziesz oprawki damskie oraz męskie w modnych fasonach, dzięki którym podkreślisz swój niepowtarzalny styl. Wszystkie produkty z aktualnej kolekcji zostały zaprojektowane z największą dbałością o detale, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Tysiące najnowszych modeli okularów

Atrakcyjne promocje i rabaty dostępne są wszystkich naszych salonach.

Gdzie kupię i wybiorę odpowiednie okulary marki Morel?

W salonach visionoptyk.pl uzyskasz profesjonalne porady, dobierzesz odpowiednie oprawki renomowanych marek i kupisz najnowsze modele z kolekcji marki nazwa. W salonach visionoptyk.pl kompleksowo zadbamy o Twój wzrok i modny wygląd w nowych okularach.

okulary Morel